Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Zútulněte interiér originálním hrnečkem

fotohrnky idealni darek

Bez ranního rituálu v podobě kávy si řada z nás neumí představit den. Horký čaj zase pro mnoho lidí znamená chvíle pohody. A co potřebujete, abyste si lahodný nápoj mohli vychutnat? Přece svůj osobní hrneček.

Potěšte svoje blízké originálním dárkem

Hrnky jsou krásným a praktickým dárkem, u kterého se nemusíte bát, že by na něj po čase začal sedat prach. Radost udělá prakticky všem, potěšíte s ním tatínka i dceru, ať mají narozeniny nebo otevřou balíček pod stromečkem. Děti si v něm vychutnají třeba kakao, dospělé zase spolehlivě povzbudí pravidelná dávka kofeinu.

V obchodě jste žádný pěkný hrneček nenašli a k tomu dáváte přednost dárkům osobním, ze kterých je na první pohled poznat, jak jste si při nákupu dali záležet? V tom případě jsou ideální volbou fotohrnky. Na základní materiál se dá aplikovat prakticky libovolná fotografie.

Obdarovanému tak můžete věnovat originální hrneček s jeho vlastní podobiznou nebo třeba s fotografií nejbližší rodiny. Hrnečky lze také obarvit, aby s fotografií ladily nebo aby základ tvořila oblíbená barva budoucího majitele takového dárku.

Objevte kouzlo fotohrnečků

A co takhle zažít při pití obyčejného čaje malé překvapení? To vám umožní kouzelné hrnky. Obrázek je na ně aplikován speciální technologií termotisku. Díky tomu se objeví motiv teprve po zahřátí hrnečku vlivem nalití horkého nápoje. Zkrátka každodenní magie, která nadchne malé i velké. Obsah hrnečků činí 330 ml, u standardních fotohrnečků můžete volit ještě větší rozměr 440 ml.

Pro všechny zapomnětlivé duše, které si často nemají kávu nebo čaj čím zamíchat, představuje skvělé řešení hrneček se lžičkou. Tu můžete zaháknout do otvoru v uchu hrníčku. Už se vám tak nikdy nikam nezatoulá.

Všechny hrnky s fotografií samozřejmě snesou jakékoli běžné zacházení a nevadí jim mytí standardními prostředky. Potisk je vysoce kvalitní, barevně věrný a trvanlivý, hrneček se proto stane nepostradatelným pomocníkem. Čím častěji jej budete používat, tím víc radosti vám určitě přinese.

Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*