Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Vyhrazeno audiofilům: Objevte svět HiFi elektroniky

hifi_avcenter

S termínem Hi-Fi nebo HiFi se u výrobců elektroniky v současnosti lze setkat běžně. Co to vlastně znamená?

Co se skrývá za termínem HiFi

Za vžitou zkratkou HiFi se skrývá anglický termín High fidelity. Označujeme jím elektroniku se schopností vysoké věrnosti reprodukce akustického signálu. Případně i taková zařízení, jež vykazují vysokou věrnost celé cesty od záznamu po reprodukci.

Výrobky definované jako HiFi stále musejí naplňovat mezinárodní normu DIN 45 500, která určuje jejich parametry. Norma však pochází již z roku 1966. Proto dnes prakticky ztratila opodstatnění, stávající zařízení ji svými technologickými atributy překračují mnohonásobně.

Tento termín je mezinárodní. Výrobci a prodejci jím jednoduše vymezují to nejlepší ze svého sortimentu a jde o výrobky oblíbené mezi audiofily. I mezi dodavateli high-endové elektroniky však existuje konkurence a na současném trhu operuje vícero značek.

Zájemci by si proto před nákupem jednoznačně měli vybrané zboží vyzkoušet. V tuzemsku tak můžete učinit v showroomu AVcenter.cz. AVcenter.cz je pražské studio, které umožňuje jako jediné porovnat nabídku světově proslulých značek high-end elektroniky Chord Electronics, Accuphase a McIntosh či Loewe.

Kam v Praze za high-end elektronikou

Značka Loewe byla a je synonymem luxusu a prémiových produktů. Primárním zaměřením tohoto německého producenta jsou televize, respektive systémy domácího kina. Loewe televizory jednoznačně udávají trendy v televizní technice. Televizory Loewe jsou konstruovány s důrazem na high-tech inovace i design.

Při řešení jednotlivých náročných požadavků zákazníků je využívána špičková technika renomovaných značek z oblasti Audio-Video-Multiroom. Kromě precizního technologického zázemí se o spokojenost klientů stará profesionální proškolený personál.

Navzdory veškeré snaze samozřejmě nemusí být vždy reálné splnit původní požadavek. Tým AVcenter.cz za takových okolností vyvíjí maximální snahu o nalezení řešení jiného, ale rovněž uspokojivého.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*