Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Vířivé vany Softub vydrží celoroční užívání, a ještě uspoří vaše finance

Je rozdíl mezi domácím wellness takzvané „no name“ sféry a opravdovými vířivkami s puncem originality. Můžete si za pár šupů pořídit vířivku, ale po několika měsících užívání spláčete nad výdělkem. Bude se vám těžko přenášet, pobyt v bublinkách bude nepohodlný kvůli špatně řešenému sezení nebo umístěným tryskám. Jak se vyznat mezi originály s tradicí a rychlokvaškami, jež zhotovují výrobci reagující rychle na poptávku na trhu? Doporučení odborníků je jasné: vsaďte na kvalitu podepřenou léty zkušeností, praxe i pozitivními reakcemi spokojených zákazníků.

Americký výrobce představil vířivky Softub již v roce 1986

Originální domácí wellness představuje americká značka Softub, jejíž datum vzniku sahá do roku 1986. Designéři, konstruktéři a samotní výrobci si u každé vířivé vany dávají záležet na jednotlivém provedení, speciální konstrukci i opláštění. Nejdůležitější body, díky nimž venkovní vířivkySoftub předčí své následovnice a konkurenci, jsou nízká hmotnost, měkká konstrukce vířivého bazénu i ekologicky šetrný systém ohřívání. Investicí do venkovní vířivky ušetříte v následném používání, respektive placení za elektřinu.

Nízká hmotnost usnadňuje manipulaci

Díky průměrné hmotnosti tři kilogramy se s vířivkami Softub snadno manipuluje, v případě potřeby si vířivé bazény zákazníci mohou jednoduše přemístit na terasu, pod pergolu či na zahradu. Tělo vířivky tvoří měkká pěna PolyBond, jež umožňuje pohodlný pobyt osob v bazénu i nalezení nejvhodnější pozice vzhledem k účinku a působení masážních trysek. Výtečné izolační schopnosti vířivky Softub umožňují ohřívání vody pouhým ztrátovým teplem motoru. Izolace a technologie ohřevu dovedou snížit náklady na průměrné užívání vířivky na tři sta korun měsíčně.

Tichý chod neruší sousedy

Mezi další pozitiva vířivek Softub patří i velmi tichý chod, což znamená nejen vaše osobní pohodlí a klid v domácím wellness, ale i pokojné sousedské vztahy během večerních a nočních koupání. Softub lze s úspěchem používat rovněž v zimě díky kvalitnímu, pevnému plášti, jenž je vyroben ze speciálního materiálu LeatherTex. Užívejte si mobilní vířivky Softub během letních i zimních měsíců jako stovky tuzemských domácností (http://www.softub.cz/cz/content/feedback), zlepší se váš krevní oběh, podpoříte odolnost i metabolismus svého organismu i vlastní duševní zdraví.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*