Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Užijte si letošní léto ve vlastním bazénu

prelivovy bazen

Celosvětová pandemie změnila pohled na cestování. Dovolená u moře mnoho z nás letos zřejmě nečeká. Nezůstávejte o koupání ochuzeni díky vlastnímu bazénu.

Skimmerové bazény

Klasické nadzemní plastové bazény mají dnes řadu moderních konkurentů v podobě různých typů zapuštěných bazénů. Dnes jsou tyto moderní bazény již velmi dobře finančně dostupné. Mezi ty nejoblíbenější patří bazény skimmerové nebo přelivové.

Skimmerové bazény na pohled vypadají jako běžný zapuštěný bazén nabízený v široké škále tvarů i velikostí. Skimmerové se jim říká proto, že mají v sobě skimmer. Ten je určen k nasátí vody do filtrace, která má za úkol udržet vodu v bazénu v čistotě. Přes recirkulační trysky se čistá voda vrací nazpět.

Přelivové bazény

Přelivové bazény dovolují naplnit bazén vodou až k jeho okraji, neboť jsou vybaveny tzv. přelivovou hranou.

Z té se voda odvádí do přelivového žlabu. Zabudovaný bazén je tedy v rovině se svým okolím (tzv. napnutá hladina) a bazén působí velmi atraktivně na pohled. Voda zároveň může bez problémů cirkulovat a být filtrována, takto řešený bazén nepotřebuje vyrovnávací nádrž.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Atraktivní design můžete navíc ještě podpořit, pokud si na své zahradě necháte vybudovat bazén vypláštěný těžkou fólií. Tyto bazény se vyrábějí speciální technologií, která ponechává konečný vzhled i tvar zcela na přání zákazníka.

Bazény vypláštěné těžkou fólií jsou proto určeny pro náročné majitele, kteří si potrpí na ty nejmenší detaily a chtějí na své zahradě mít něco skutečně stylového. Fólie nabízí velké množství barev a vzorů a současně i vysokou odolnost vůči UV záření.

Jak je vidět, trh s bazény je v současné chvíli velmi rozsáhlý. Abyste měli záruku, že s výsledkem budete skutečně spokojeni, zvolte si spolehlivého dodavatele. Bazén ALBIXON je tou pravou volbou.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*