Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Úklid snadno? Spolehněte se na externí firmu

uklid domu a kancelari

Zajištění firemního úklidu patří k velmi důležitým službám. Jakým způsobem a jak si vybrat tu správnou firmu?

Podle čeho vybírat úklidovou firmu

Většina firem například pro úklid kanceláří volí externě řešeného dodavatele. Zpravidla jde o levnější volbu, než si zaměstnávat vlastní uklízečku. Mimo úspory financí je přesun těchto povinností na externí společnost i značnou úsporou času.

O kvalitě služeb samozřejmě nejlépe vypoví dostupné reference. Firma by měla mít dostatek zkušeností a již nastavené fungující mechanismy. Čím delší praxe a rozsáhlejší zkušenosti v rámci různých typů firemního úklidu, tím pochopitelně lépe.

Je rovněž na místě se zajímat o to, zda se firma chová společensky odpovědně. To se odráží jak na výběru moderních a úsporných čisticích strojů, tak i na sortimentu používaných úklidových prostředků.

K zamyšlení je rovněž vlastnictví příslušných certifikátů. V oblasti úklidových služeb se objevují tři nejdůležitější, a to ISO 18001, ISO 9001 a ISO 14001.

O společnosti Delta servis

Společnost Delta servis nabízí komplexní spektrum služeb. Zajišťuje jak úklidové služby pro domácnosti, tak i úklid firem. Sídlo společnosti je v Olomouci, své stálé zákazníky má tak primárně v regionu. Mezi nejvýznamnější klienty se řadí například společnost Tesco či České dráhy. Ti oceňují primárně profesionální a vstřícný přístup veškerých zaměstnanců. Zároveň je Delta servis držitelem certifikace ISO 9001.

Úklid firmy zahrnuje jak úklid v interiéru (mytí oken, čištění koberců atd.), tak také údržbu venkovního prostranství. Delta servis nabízí dlouholeté zkušenosti s úklidem různých druhů provozů – potravinářství, zdravotnictví a mnoho dalších.

Mimo standardního pravidelného úklidu lze rovněž poptat rozsáhlejší úklid například po malování, po rekonstrukci, stavebních úpravách a opravách a různých jiných řemeslných činností. V rámci služeb je navíc možné zajistit i další služby jako renovaci podlah nebo mytí tlakovodními systémy WAP.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*