Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Udělejte si grilovací sezónu po celý rok!

gril orava stolni elektricky

 

Udělejte si grilovací sezónu po celý rok!

I když už hlavní grilovací sezóna pryč a místo dlouhých teplých večerů je brzy tma a chladno, neznamená to, že se musíte rozloučit s lahodným grilovaným masem. Stačí si domů pořídit šikovného pomocníka – elektrický gril!

Lahodná chuť a rychlá příprava

Asi největší výhodou elektrického grilu je jeho univerzálnost. Můžete ho totiž použít kdekoliv a za jakéhokoliv počasí. Pro mnoho lidí jsou nepostradatelnými pomocníky v každodenním vaření. Připravíte na něm totiž nejenom steaky, ale také ryby, sendviče, vajíčka či grilovanou zeleninu. Oproti klasickému grilu mají také tu výhodu, že jídla na něm připravovaná jsou mnohem zdravější. Jak je to možné? V první řadě u kontaktního grilu nemusíte použít zcela žádný olej. Navíc veškerý vyškvařený tuk, který se z masa uvolňuje, odkapává do misky – váš pokrm je tak zcela dietní. Pokud tedy chcete shodit nějaké to kilo, neváhejte jej využít k přípravě odlehčeného jídla. U klasických grilů na uhlí se také uvolňují nebezpečné zplodiny, což však u elektrického grilu nehrozí.

Vyberte si ten pravý

Pokud si vybíráte nový gril, vašemu zraku by neměl uniknout stolní gril Orava EG-1300. Kromě běžné grilovací plochy má totiž navíc i kryt z temperovaného skla. Díky němu bude vaše maso vždy šťavnaté a rovnoměrně propečené. Dušení pod krytem také výrazně zrychlí přípravu pokrmu. Grilovací mřížka je žebrovaná i hladká, umožňuje tak různorodé úpravy jídla. Obsluha je velmi snadná. Na grilu si můžete libovolně nastavit výkon i typ propečení. Nižší teplota se hodí pro přípravu sendvičů či panini, vyšší teplotu zase využijete při přípravě masa. Také údržba vám nezabere mnoho času – grilovací deska je vybavena nepřilnavou vrstvou, takže se na grilu nic nepřichytí. Otevírací kryt se dá vysunout, stejně tak jako grilovací deska a tácek na olej. Čištění vám tak zabere pouze chvíli.

Pokud vás elektrický gril Orava EG-1300 zaujal, najdete jej na www.orava.info.

 

Udělejte si grilovací sezónu po celý rok!
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*