Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Trička z bambusu mají svůj šarm

Kdo by se nechtěl hezky oblékat a ještě mít možnost cítit se svěží? Co toho člověk za den naběhá a nalopotí se. Zejména muži jistě uvítají šanci být cool za každé situace. Nemusí jít o celodenní poklus – vyrazit večer za zábavou a protančit noc, to má také své nároky na fyzičku.

Do módy se čím dál více začleňuje bambusové vlákno, většinou v kombinaci s bavlnou a elastanem. Díky jeho příjemným vlastnostem pak materiál překvapí na dotek svou jemností a pružností. Nezůstává však jen při tomto dojmu: záhy je bambus nedostižný i ve své prodyšnosti a savosti.

Muži trička milují

Obzvláště pokud máte citlivou pokožku nebo jste sportovně založení, není jednoduché vybrat tričko, které vám sedne a vydrží. Pánská bambusová trička jsou srovnatelná s hebkostí kašmíru či hedvábí, pružně se přizpůsobí tvarům vašeho těla, a v neposlední řadě oceníte i antibakteriální vlastnosti bambusu. Ty totiž brání množení bakterií a zaručí znatelnou vůni vašeho deodorantu, ať jste jakkoli aktivní.

Není pak rozdíl v tom, zda tričko z bambusu obléknete jako spodní vrstvu pod svetr a bundu na lyže, nebo ležérně pod košili, či v něm vyrazíte jen tak. Díky mikroskopickým spárám a otvorům na bambusovém vláknu cirkuluje vzduch jak má a zaručuje skvělou termoregulační schopnost.

Tkanina sice možná působí na omak chladivě – což uvítáte zejména v horkých letních dnech, ale v zimě umí příjemně zahřát. Vlákno z bambusu absorbuje až čtyřnásobné množství vlhkosti a tu přebytečnou spolu s potem odvádí. Pokožka proto může v tomto prodyšném materiálu volně dýchat, což má svůj nedocenitelný efekt.

Perfektní prádlo, které padne

Mám svůj typ, kam chodím nakupovat vždy, když hledám opravdu spolehlivé a kvalitní zboží. Pojem „chodím nakupovat“ je však pouze relativní. V pohodlí domova si v e-shopu bambusova-moda.cz vyberu vždy to nejhezčí, čím pak dělám radost nejen svému úžasnému muži. Už i ostatní džentlmenská část naší velké rodiny ví, že tričko ode mě je dárek nad dárky.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*