Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Sháníte byt či nízkoenergetický dům na klíč v Ostravě? Poradíme vám, kde hledat

nizkoenergeticky dum ostrava

V současné době je realitní trh poměrně rozmanitý. Uspokojí jak zájemce o pronájem, tak i jedince prahnoucí po vlastním bydlení. Úroky hypotečních úvěrů jsou momentálně přijatelné, a tak je ideální čas pustit se do nákupu nějaké nemovitosti. Před takovými dvaceti lety se nekladl takřka žádný důraz na energetickou stránku, neboť ceny energií byly mnohem přijatelnější, než je tomu nyní. Do popředí se tedy prodírají nízkoenergetická stavení, v nichž je bydlení vskutku nenákladné. V následujících řádcích se podíváme, kde se takové domy například v Ostravě shání.

Nízkoenergetické domy jsou v kurzu

Kvůli rostoucím cenám energie se rapidně zvýšily nároky na izolační vlastnosti budov. Oproti běžným objektům mají nízkoenergetické třetinovou spotřebu, což je opravdu lákavé, a to natolik, že zesílil zájem o nízkoenergetické domy na klíč. Dávno jsou pryč doby, kdy si lidé stavěli obydlí vlastníma rukama. V dnešní uspěchané době si raději zavolají firmu, která obstará všechno za ně.

Kde hledat nízkoenergetické domy a byty na prodej?

Ovšem ne každého láká bydlení v rodinném domě. Najdou se jedinci, již preferují spíše byty. Ale naštěstí pro ně jsou k dostání i nové byty v Ostravě. Stačí se trochu porozhlédnout. Zadejte do vyhledávače „byty na prodej Ostrava-Poruba“ a nabídne se vám hned několik možností. Vybrat si můžete z jednopokojového, dvoupokojového i třípokojového bytu. Záleží pouze na vás, jak velký prostor ke svému spokojenému životu potřebujete.

Inzeráty hledejte hlavně na internetu, například na portálech VideoBydleni.cz a RealityPro.eu, kde narazíte mimo jiné i na levný pronájem chaty a chalupy. Jestliže se vám tedy zasteskne po relaxaci v přírodě a chtěli byste alespoň na víkend utéct z rušného velkoměsta, není nic jednoduššího než si pronajmout chatu.

Sháníte byt či nízkoenergetický dům na klíč v Ostravě? Poradíme vám, kde hledat
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*