Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Sedací soupravy s puncem luxusu, to je INELIS

luxusni sedaci soupravy

Sedací souprava je srdcem každého obývacího pokoje. Musí tedy vyhovět velmi náročným požadavkům všech uživatelů. Jak si vybrat tu nejlepší?

Základní kritéria pro výběr sedací soupravy

První požadavek by měl zohlednit velikost prostoru a z toho vyplývající tvar sedačky. Tvarově musí sedací souprava zapadnout optimálně do místnosti, a to vždy s ohledem na to, aby kolem ní zůstalo dost prostoru pro pohyb. Větší místnosti tak bude „slušet“ hlavně rohové provedení, případně to ve tvaru písmene U.

Důležitá je i odolnost konstrukce. A to zejména tehdy, pokud sedačku neplánujete využívat pouze k běžnému odpočinku, ale i přespávání. Nejodolnější je konstrukce kovová, spolehlivé jsou i sedačky z masivního dřeva.

S preferovaným účelem používání souvisí i tvrdost nebo měkkost dané sedací soupravy. Měkká sedačka vám poskytne dostatek pohodlí při sezení, nejlépe pokud bude i nižší. Naopak tvrdší sedací souprava lépe vyhoví nárokům na občasné přespávání. Měkkost a komfort můžete dodatečně případně i vylepšit polštáři či dekou.

Dalším zásadním atributem je materiál sedačky. Jeho výběr souvisí s estetickými požadavky, požadovanou životností, ale i nároky na údržbu.

Luxusní sedací soupravy konečně také v Čechách

Mimořádně luxusním dojmem působí zejména kůže. Cenově o něco příznivější, ale se stále velmi elegantním vzhledem jsou i sedačky z umělé (eko) kůže. Jen od nich nemůžete pochopitelně čekat tak vysokou životnost.

Luxusní německé sedačky nejen v koženém provedení naleznete pod značkou in-ELIS CZ. Sortiment je koncipován s ohledem na požadavky tuzemského spotřebitele, který dosud převážně postrádal sedací soupravy a další čalouněný nábytek v kvalitním provedení vyšší střední třídy.

Zároveň je potřeba si uvědomit, že i v tomto segmentu je potřeba optimalizovat poměr ceny a výkonu. V sedačkách značky in-ELIS CZ tak za svou investici zákazníci získají skutečnou hodnotu. Přesvědčit se o tom můžete naživo v prodejně nábytku Praha Čestlice.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*