Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Šatní skříň s dostatkem úložného prostoru

Především v menších bytech hrají úložné prostory poměrně velkou roli, přestože se ve světě bydlení dostává do popředí trend mít v interiéru co nejméně nábytku. Bez šatní skříně se však neobejdete, protože oblečení byste měli potom poházené po celém bytě, což rozhodně nechcete. Současný trh nabízí nepřeberné množství skříní, které se liší výrobním materiálem, velikostí, vzhledem a cenou. V následujících řádcích se podíváme na tento druh nábytku trochu podrobněji.

Jednodušší než vybírat šatní skříně by bylo vyhodit veškeré oblečení a nechat si pouze jedno tričko, jedny kalhot a jednu bundu. Ovšem s takovým množstvím oblečení se uspokojí sotva nenáročný muž, natož žena.

Šatní skříně do ložnice

Snem mnoha žen, které si potrpí na nejnovějších módních kouscích, je mít vlastní šatník, nicméně ne všechny rodinné domy a byty mají dostatek prostoru ke splnění tohoto přání. V každém případě budete shánět skříň s dostatečným úložným prostorem, který pojme vedle oblečení vašeho i oblečení ostatích členů rodiny. Čím více poliček a místa k zavěšení bund a košil, tím lépe. Pokud je skříň příliš vysoká a vy nedosáhnete na horní poličky, vůbec nevadí, protože tam můžete uskladnit věci, které běžně nepoužíváte.

Co byste měli při výběru skříně zohlednit?

Skříně představují poměrně drahý nábytek, a tak byste jeho koupi neměli uspěchat. Zohledněte způsob otevírání dvířek, například nenáročná na prostor je šatní skříň s posuvnými dveřmi. Obrovskou roli hraje design, který by měl korespondovat se stylem interiéru. Do místnosti s hnědým nábytkem se rozhodně nehodí bílá šatní skříň a naopak. Působila by jako pěst na oko.

Jestliže hledáte vhodného prodejce ložního nábytku, doporučujeme obrátit se na internetový obchod dona-shop.cz, který se pyšní bohatým produktovým portfoliem. V online prodejně vybavíte celý svůj byt, neboť nabízí vše od postelí přes stoly až po sedací soupravy.

Šatní skříň s dostatkem úložného prostoru
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*