Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Rychlý úklid s víceúčelovým vysavačem Kärcher

karcher-wd-6-p-premium-vysavac-do dilny

Také v dílně by měl panovat pořádek. Pomůže Vám s ním vysoce výkonný průmyslový vysavač Kärcher.

Na nečistoty jedině Kärcher

Model skrývající se pod označením Kärcher WD6 P Premium přináší silný výkon a zároveň velmi nízkou spotřebu energie. Toto multifunkční zařízení tak najde uplatnění v široké škále průmyslových provozů. Použít ho můžete také v dílně nebo třeba na zahradě.

Účinně odstraní různé nečistoty – od hlíny po velmi jemný prach. Specifickou funkcí je princip fukaru, díky němuž lze nečistoty z těžko dostupných míst vyfouknout. Vysavač si poradí i s mokrými nečistotami v podobě rozlitých tekutin.

Nádrž tohoto vysavače je vyrobena z ušlechtilé oceli a její celkový objem činí 30 litrů. Kvalitní použité materiály zajišťují dlouhou životnost výrobku a současně se díky dostatečnému objemu nemusíte dlouhodobě starat o vyprazdňování nádrže.

Výkonné čištění s nízkou spotřebou

Zároveň obsahuje speciální systém řešení filtru. Ten je uložen ve vyjímatelné kazetě, kterou při výměně filtru sklápíme. Díky tomu nejsme za žádných okolností v kontaktu s nečistotami. Filtr je možné vyčistit automaticky přímo jednoduchou funkcí na vysavači po stisknutí tlačítka.

Musíme ale počítat s tím, že ruční čištění bude vždy o něco spolehlivější, v závislosti na tom, do jak náročných podmínek vysavač potřebujeme. Pravidelné ruční čištění tak jednoznačně nepodceňujte a nespoléhejte se pouze na automatiku.

Celkový výkon tohoto zařízení činí 2000 W, spotřeba je však nižší a dosahuje pouze 1300 W. Vysavač je proto taktéž energeticky úsporný. Jednoduchým mechanismem lze výkon tohoto vysavače regulovat. Při plném výkonu je zároveň nutné počítat ale s tím, že vysavač generuje o něco výraznější hluk.

V poměru ceny a výkonu patří vysavač Kärcher k velmi dobrým modelům ve srovnání se svou konkurencí. Výhodou je rovněž dobrá dostupnost dalších dílů u této značky. Případně servis a jeho možnosti konzultujte u svého prodejce Kärcher.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*