Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Půjčte si auto nebo dodávku od lidí, jako jste vy

Mnozí lidé předpovídají, že budoucnost spočívá ve sdílení dovedností i majetku. Možná si sami pamatujete, jak byli v dřívějších dobách lidé nápomocní. Vypomáhali svým příbuzným, známým, sousedům, kamarádům. Dnes se situace trochu změnila, ovšem služeb, v rámci nichž mezi sebou lidé sdílí svůj majetek, přibývá. Jednou z nich je i pražská autopůjčovna Autoodstrejdy.cz.

Autoodstrejdy.cz není tak úplně klasická autopůjčovna Praha. Ona vlastně není určená jen Pražákům. Působí po celé republice a připojují se k ní lidé ze všech koutů našeho státu. Někteří za účelem půjčení vozu, další proto, aby své nepoužívané auto nechali vydělávat.

Díky této autopůjčovně můžete vydělávat

Autoodstrejdy.cz funguje v podstatě jen jako takový prostředník. Spojuje lidi, kteří mají volný vůz k dispozici, s těmi, co jej potřebují. Pokud vám tedy doma stojí nevyužívané auto, nechte jej vydělávat. Sami si určíte cenu a vyberete důvěryhodné lidi, jimž svého plechového miláčka půjčíte. Vše je samozřejmě kryté smlouvou.

Oproti běžným půjčovnám se nabízí spousta výhod

Hlavní výhodou je to, že své peníze nedáváte do kapsy nějaké autopůjčovny, ale pomáháte běžným lidem, jako jste vy. Nevídaný je také obrovský výběr. Přidává se čím dál více Čechů, a sortiment tím narůstá. Autoodstrejdy vám zajistí nejen osobní auta, je to také půjčovna dodávek Praha, nabídne vám obytná auta, elektromobily nebo vleky. Ceny jsou různé, například u osobních aut začínají okolo 200 Kč za den.

Statistiky jen dokazují, že je o službu zájem. Web Autoodstrejdy.cz měsíčně navštíví přes 20 000 lidí, obsazenost nabízených vozů se pohybuje kolem 84 %. Lidé mají zájem zejména o levnější auta, koneckonců pro ta dražší si mohou jít do autopůjčovny, a provozovatel webu přesně na tohle myslí. V nabídce najdete desítky levných vozů. Stačí jen zvednout telefon, domluvit se s jejich majitelem a vůz může být váš na pár dní, nebo třeba na měsíc.

Půjčte si auto nebo dodávku od lidí, jako jste vy
1 (20%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*