Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Pronájem kanceláří ve Zlíně? Dynamické pracovní prostředí!

kancelare_ve_zline

K dosažení oslnivých výdělků dopomohou nejen vlastní schopnosti a spolehliví zaměstnanci, ale také komfortní kanceláře na lukrativní adrese. Samozřejmostí jsou reprezentativní vzhled budovy a interiéru, praktická recepce, bezbariérový přístup, parkování i blízkost k centru města. Pro všechny, kteří hledají pronájem kanceláře ve Zlíně, je určen projekt Max32.

Lokalita a design budovy potěší

Moderní budova projektu Max32 se nachází v srdci města u bývalých Baťových závodů. Skládá se z 10 nadzemních podlaží a jednoho podzemního. Objekt disponuje parkovištěm a restaurací. Jedná se o atraktivní loftové ubytování v pokojích s vlastní vybavenou kuchyňkou a okny s izolačním sklem. Lze počítat s vysokorychlostním internetovým připojením, přístupy na magnetickou kartu, kamerovým systémem, výtahy, bezpečnostní službou, recepcí, obchodními jednotkami v domě, elektronickými detektory kouře a sprinklery i zelenými plochami mezi budovami. V okolí domu najdete univerzitu, kavárny, fitness, bankomat, nemocnici, poštu, park, čerpací stanici, diskotéku, bary i kino. Pronájem kanceláří Zlín se vám tedy na první pohled zalíbí.

Co nabízí Max32?

Díky zajímavému projektu můžete vybírat z loftových bytů o výměře 33 m2 a 55 m2, které budou brzy k dispozici. Pronájem bytu Zlín osloví všechny generace. Zaměřme se ovšem na kanceláře, které nabízejí až 234 m2 a lze je dle zájmu upravit dle požadavků. V multifunkční a nově zrekonstruované budově ve Zlíně najdete pěkné pracovní prostředí s ubytováním. Nájemníci ocení originální design, o který se postaral architekt del Machiem.

Zateplená fasáda, praktická recepce, příjemná atmosféra, bezbariérový přístup, atraktivní poloha, parkoviště i frekventovaná oblast jsou stěžejními výsadami. Pokud hledáte moderní kanceláře ve Zlíně, je projekt Max32 ideální volbou.

 

Pronájem kanceláří ve Zlíně? Dynamické pracovní prostředí!
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*