Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Prodej rodinných domů a bytů Solnice

Vlastní bydlení představuje stále pro většinu lidí naprostou prioritu. Rezidence s poetickým názvem Zelené Výhledy vám dokáže sen o vlastním bydlení splnit.

Jedinečné bydlení v podhůří Orlických hor

Tyto domy se pozvolna rodí v Královéhradeckém kraji v katastru města Solnice. To je město nacházející se v okrese Rychnov nad Kněžnou, v současné době s přibližně 2 000 obyvateli. Město leží v překrásné krajině podhůří Orlických hor.

Jedná se tak o ideálně klidné místo hlavně pro rodiny s dětmi. Nechybí zde však ani potřebná dopravní obslužnost, a to díky autobusům, případně i vlakovou dopravou.

Solnice aktuálně těží především z urbanistického propojení s obcí Kvasiny. Právě zde sídlí závod automobilky Škoda Auto, která patří v současné době k nejvýznamnějším zaměstnavatelům tohoto kraje.

Hledáte-li tak možnost bydlení s dobrým pracovním uplatněním, jednoznačně lze tuto část České republiky doporučit. Rodinné domy Kvasiny patří k velmi často poptávaným mezi těmi, kteří si přejí dostatek vlastního soukromí. Pro zájemce s omezeným rozpočtem lze navrhnout taktéž prodej bytů v Kvasinách.

Co nabízejí byty na prodej v Solnici

Společnost Zelené Výhledy s.r.o. v současné době připravuje výstavbu celkem 28 pasivních rodinných domů a hned 16 bytů.

Všechny domy vynikají svými izolační vlastnostmi, které odpovídají soudobým standardům ohledně energetické náročnosti. Vybaveny jsou svou vlastní fotovoltaickou elektrárnou, jejíž výkon lze dále ještě posílit.

Samozřejmostí je použití nejnovějších technologií i vysoce kvalitních materiálů. Prodej rodinných domů v Solnici proto lze všem zájemcům vřele doporučit.

Nabídka dostupných bytů čítá tradičně oblíbenou dispozici 2+kk nebo prostornější variantu 3+kk. Tyto byty formou novostaveb v Solnici tak naplňují požadavek na prostorné a moderní bydlení. A to i s dostatkem vlastního zázemí mimo plochu bytu. Za příplatek lze získat i parkovací stání a sklepní kóji.

U bytu v 1. NP je zahrnuta v ceně i předzahrádka. Ať už zvolíte byt nebo budete cílit na prodej domů v Solnici, vždy budete mít jistotu, že budete žít v příjemné blízkosti zeleně.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*