Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Proč si pořídit trampolínu Springfree? Prima zábava pro celou rodinu!

trampolina_springfree

Proč si pořídit trampolínu Springfree? Prima zábava pro celou rodinu!

Je to už nějaký ten pátek, kdy se objevila na pultech obchodů trampolína. Děti po ní doslova šílely. Je pravda, že se toho od té doby moc nezměnilo. Neustále patří k nejoblíbenějšímu sportovnímu náčiní. Trampolína je určena pro rekreační účely i posilování svalstva.

Dnes lze koupit nespočet modelů, ale ne všechny se pyšní dobrou stabilitou a pevnou konstrukcí. Díky tomu dochází k úrazům, a to zejména u dětí. Jedná se o podvrtnutí kotníku či sražení více skákajících v omezeném prostoru. Při pohybu se nejmenší nekontrolují a prima zábava může skončit pěknou boulí na hlavě. Ideálně by měly být na pružné plachtě dvě dětičky. Nicméně je zakoupení trampolíny výtečný nápad, obzvlášť u značky Springfree.

Výhody hopsání na trampolíně

Skákání na trampolíně je zajímavé pro děti i dospělé. Pohyb na čerstvém vzduchu prospěje všem generacím. Díky trampolíně můžete shodit přebytečná kila anebo si udržet výbornou fyzičku. Pravidelné hopsání spaluje nadbytečné kilogramy a podporuje hubnutí. Je skvělé, že posilujete jen svaly a nezatěžujete klouby. Dalšími pozitivy jsou lepší prokrvení, snížení krevního tlaku, posílení srdce, lymfatického systému, zlepšování trávení a vylučování, zvyšování hustoty kostí a zbavení se celulitidy. Trampolíny se hodí pro malé i velké sportovní nadšence, kteří si chtějí zadovádět a zbavit se tak stresu.

Vyberte si to nejlepší!

Pokud uvažujete o koupi trampolíny pro celou rodinu, zaměřte se na značku Springfree. Jedná se o novozélandskou technologii, která je bezpečná a kvalitní. To vše díky tomu, že byly z trampolíny odstraněny pružiny a nahrazeny laminátovými pruty. Rám byl přemístěn na místa, kde nehrozí jeho pád. Za zmínku stojí měkké kraje podložky absorbující energii a uzavíratelná flexi síť. Díky ní už nedojde k žádnému úrazu. Není divu, že je Springfree nejbezpečnější na světě.

Proč si pořídit trampolínu Springfree? Prima zábava pro celou rodinu!
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*