Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Proč chtít sušičku?

pracka a susicka lord

Sušení prádla znamená v mnoha domácnostech věčný boj s nedostatkem prostoru. Proč si pořídit sušičku?

Ocení nejen alergici

Sušičku oceníte zejména tehdy, pokud někdo z vaší rodiny trpí alergií nebo astmatem. Vysokou teplotou se totiž likvidují bakterie a filtry v sušičce umí zachytit alergeny.
Navíc vám tento spotřebič ušetří spoustu času. To uvítají hlavně početnější rodiny. A samozřejmě i místa, prádlo stačí do sušičky dát a vyndávat jej můžete připravené k nošení nebo uložení.
Žehlit už se prádlo, které ze sušičky vyndáte, většinou také nemusí. Zpravidla navíc není nutný ani přídavek aviváže.
V případě, že na samostatnou sušičku prostor doma nemáte, pořiďte si model, který lze umístit na pračku. Problematická je otázka místa zejména v panelákových bytech.

Pomocník, který nevysaje peněženku

Výrazný rozdíl pocítíte také v okamžiku, kdy vezmete jednotlivé oblečení nebo prádlo do ruky. Ze sušičky jsou jednotlivé kousky příjemně měkké a hebké na omak. Navíc se tak dají snadno a efektivně odstranit žmolky nebo zvířecí chlupy.
Většina problémů s prádlem pochází ze špatného zacházení. Sušička sama o sobě prádlo nijak neničí a rozhodně nehrozí, že by vám některý kousek srazila nebo seprala.
Ačkoli se jedná o spotřebič, který ke svému provozu potřebuje elektřinu, jsou moderní sušičky již energeticky nenáročné. Rozhodně se tak nemusíte obávat toho, že by vám sušička doslova zruinovala rodinný rozpočet. Ty nejlepší jsou označeny jako A+.
Z hlediska financí musíte samozřejmě počítat s tím, že samotná sušička zkrátka něco stojí. Vstupní náklady proto budou určitě vyšší.

Pomocníci, kteří se vyplatí

O tom, že se při koupi pračky vyplatí myslet i na sušičku, vás přesvědčí spotřebiče LORD.
Pračka LORD W1 je volně stojícím modelem, který nabídne 15 programů a energetickou úspornost. Pokud ji doplníte sušičkou LORD T1, získáte perfektní pomocníky do své domácnosti.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*