Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Prefa na veletrhu ForArch

hlinikova strecha prefa

ForArch je největším stavebním veletrhem v České republice. Jaké novinky představuje letos, kdy byl zahájen už jubilejní 30. ročník?

O značce Prefa

Jedním z vystavujících bude také společnost Prefa, dodavatel fasádních, střešních a kompletních systémů z hliníku. Tradici a kvalitu pod značkou Prefa nacházejí zájemci už od roku 1946, kdy původně vznikla v Rakousku.

Postupem svoje služby rozšířila také do sousedního Německa a dnes působí i v tuzemsku. Sortiment značky tvoří široké portfolio produktů pro novostavby i rekonstrukce. Od původní střešní tašky urazila společnost dlouhou cestu k vysoce odolným fasádním a střešním systémům.

Hliníková střecha dělá skutečnou čest klíčovému mottu společnosti Prefa: Střecha silná jako býk. Dlouhá životnost dokládaná také čtyřicetiletou zárukou patří jednoznačně k největším přednostem této krytiny.

Poznejte výhody hliníkové střechy

Počítat výdrž střechy můžeme na desítky let, obecně i hranice sta let je v takovém případě reálná. Vzhledem ke schopnosti odolat i povětrnostním vlivům lze tento typ střech doporučit i v náročnějších podmínkách například horských oblastí. Stejně tak hliníková střecha odolá i působení chemických látek.

Zásadní výhodou je zrovna tak i velmi snadná údržba. Doporučit lze tuto krytinu dokonce i pro starší krovy, neboť celá konstrukce je oproti tradiční pálené tašce lehčí. Jestliže navíc zvolíme hliníkovou střechu s povrchovou úpravou, ještě tímto dále posílíme její dobré mechanické vlastnosti.

Mezi velmi časté mýty kolující o hliníkových střechách patří to, že jejich designové možnosti jsou velmi omezené. To ale není pravda. Množství barevných odstínů prakticky není nijak omezené. Hliníková střecha tak představuje moderní trend ve střešních systémech vyhovující současnému náročnému životnímu stylu.

Přesvědčit se nejen o jejích výhodách můžete u stránku Prefa na veletrhu ForArch sami. Pokud se navíc přihlásíte na https://cz.prefa.com/terminy/veletrhy, máte šanci získat vstupenku na letošní ForArch zdarma.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*