Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Praktická koupelna za hubičku

výprodej obkladů a dlažeb

Zařídit koupelnu prakticky, účelně a za pár korun nemusí být utopie. Jak na to?

Obklady a dlažby jsou základ

Pro většinu kupujících je vzhled dlaždic a obkladaček důležitý. Tento parametr bude posuzovat i naprostý laik. Naštěstí ovšem nemusíte být zkušeným řemeslníkem, abyste dobře zvolili i po praktické stránce, nejen z hlediska designu.

Stále asi nejpoužívanějším materiálem je klasická keramika. Zejména u dlažby dbejte na její protiskluzové vlastnosti, riziko zranění se je v koupelně značné. Na obklady tak vysoké nároky kladeny nejsou, přesto je ale budete muset udržovat. Ptejte se, čím. Je nutný nějaký speciální prostředek? Praktické je i zamyslet se nad množstvím spár, čím méně, tím je udržování čistoty jednodušší.

Nezanedbatelná je pro kupující taktéž cena, která ovšem nemusí být přemrštěná. Kdo s nákupem počká u svého prodejce na výprodej obkladů a dlažeb, ušetří.

Jak na výběr koupelnového nábytku

Koupelnový nábytek musí vydržet v poměrně náročných podmínkách. Ačkoli s tím jeho konstrukce počítá, samozřejmě je nutné brát v potaz, že není nezničitelný. Chceme-li jeho opotřebení předejít, musíme se před nákupem zajímat o některé základní informace.

První zásada je, že nábytek bychom si měli kupovat již smontovaný. Důvod to má veskrze praktický: Neriskujeme, že jednotlivé prvky nebudou dostatečně těsnit, že objevíme nejrůznější škvíry a mezery, jimiž proteče voda.

Druhým faktorem, který rozhoduje o kvalitě výsledného výrobku, je materiál. Pokud si nezapomeneme pohlídat výprodej koupelnového nábytku, určitě se nemusíme obávat toho, že by byly jednotlivé položky příliš drahé.

Co se vyplatí vědět o vodovodní baterii

Zajímat vás bude typ baterie, přičemž pokud kompletně nerekonstruujete koupelnu, bude nutné se řídit původním typem, který je již osazený. Většinou to bude nástěnná či stojánková. Vybrat správně musíte i její rozteč.

A podobně jako u nábytku jsou stěžejní i použité materiály. A ty se nutně odrážejí v ceně. Neplatí ovšem univerzálně, že čím dražší baterii koupíte, tím kvalitnější bude. Výprodej vodovodních baterií je ideální možností, jak nakoupit produkty s dlouhou životností za výhodné ceny.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*