Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Plakát s hvězdnou oblohou dokáže rozzářit i váš život

Nemusíte být umělcem, abyste zvládli svůj domov proměnit doslova v galerii. Jak na to? Stačí použít plakáty na zeď.

Vykouzlete si hvězdnou oblohu i u vás doma

Podobné způsoby zdobení dávno nejsou vyhrazeny jen pokojíčkům teenagerů. Plakáty na zeď v černobílém provedení se stanou stylovou dekorací každého interiéru. Dětské plakáty na zeď potěší oblíbenými motivy i vaše nejmenší.

Věděli jste, že plakáty na zeď nejen hezky vypadají, ale dokonce vám mohou připomenout důležité chvíle vašeho života?

Dokazuje to i plakát vyobrazující mapu hvězdné oblohy. Jde o obraz, který je vytvořen na míru přímo vám osobně. Tvoří se na podkladě místa a konkrétního data včetně času. Proto je nezbytné, abyste si takto detailně celou událost pamatovali.

Na plakát se doplňují i zeměpisné souřadnice. U nich se však nepředpokládá, že byste je sami znali. Proto se při tvorbě mapy případně dopisují ty obecné. Pak už stačí jen trocha času a na světě může být obraz, který ukazuje reálnou konstelaci hvězd v době vámi popsaného momentu.

Mapa hvězdné oblohy, jedinečný dárek od srdce

Aplikovat lze tento postup na libovolné místo. Stejně tak je možné podobným způsobem rekonstruovat pomyslnou „mapu“ hvězdné oblohy do minulosti, ale i zobrazit teprve její budoucí podobu.

Originálním způsobem vám tak pomůže uchovat vzpomínku na důležitý životní okamžik, například na seznámení s partnerem nebo narození společných potomků. Stejným způsobem lze však symbolicky ztvárnit například i jakékoli vaše oblíbené místo. Personalizovat lze hvězdnou mapu dále též osobním vzkazem nebo třeba oblíbeným citátem.

Náš život je plný zcela unikátních momentů, různých poprvé a každodenních drobných vítězství, bez nichž by náš svět byl potemnělý jako ona obloha bez zářivých hvězd. Tyto drobné zázraky tak můžete na očích mít den za dnem.

Plakáty na zdi tak nemusejí být pouze zajímavým prvkem interiéru, ale něčím, k čemu máte právem zcela unikátní vazbu.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*