Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Okno do duše vašeho bydlení aneb objevte výhody plastových oken

Plastová okna představují kvalitní a zároveň cenově dostupnou volbu pro majitele nemovitostí. Jaké další výhody mají?

Výhody plastových oken

Oproti oknům dřevěným jsou ta plastová levnější a nevyžadují nikterak náročnou údržbu. Pokud přesto toužíte po dřevěném dekoru, lze jej i tímto způsobem velmi věrně napodobit.

Otázka životnosti je sporná, řada majitelů se o dřevěná okna nezvládá správným způsobem starat. V konečném důsledku tak pro ně může plast být z hlediska výdrže mnohem lepší volbou. Plastová okna vám mohou vydržet i 50 let. Kvalitní profily jsou v dlouhodobém měřítku taktéž barevně stálé.

Mezi jejich další přednosti jednoznačně patří i izolační schopnosti. Plastová okna výborně tlumí hluk. Podobně je na tom také izolace tepelná. Plastová okna zamezují teplotním ztrátám u vás doma, čímž napomáhají šetřit náklady.

plastova okna bartos3

Plastová okna od profesionálů

Výhod plastových oken je mnoho. Chcete-li si ujasnit, že jsou právě pro vás vhodná, poraďte se s odborníky. Společnost Bartoš CZ, s.r.o. zajišťuje kompletní realizaci plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří.

Poskytuje zaměřování oken a dveří, dopravu až na místo, bourání a likvidaci starých oken, osazování a montáž nových oken a začišťovací zednické práce. Rovněž garantuje kompletní servis plastových oken a dveří. Realizace probíhá především ve Východních Čechách. Plastová okna zajišťuje v Rychnově nad Kněžnou, Kostelci nad Orlicí a Hradci Králové.

Při výrobě oken je u Bartoš CZ s.r.o. na prvním místě špičková kvalita těchto výrobků a spokojenost zákazníků. Proto jsou okna od této firmy vyráběna z uznávaných profilových systémů (Inoutic, Aliplast). V případě zájmu klienta lze realizovat bezplatný návrh. Jste-li zájemcem o plastová okna a bydlíte v Ústí nad Orlicí a dalších místech východních Čech, neváhejte se ozvat.

plastova okna bartos4

Objevte příznivé ceny

Společnost Bartoš CZ s.r.o. nabízí 20 let praxe v oboru a velké množství referencí spokojených klientů. Maximální profesionalita zároveň zástupcům společnosti velí naslouchat zákazníkům i ohledně ceny a zachovávat ji v příznivé hladině.

Vzhledem ke složitému období s propuknutím pandemie COVID-19 společnost navíc nyní na omezenou dobu dále snižuje ceny plastových oken pro podporu zaměstnanosti české firmy a českého výrobce oken. Pokud hledáte plastová okna v Hradci Králové a východních Čechách, je Bartoš CZ s.r.o. tou pravou volbou.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*