Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Obývací stěna Maximus: Elegantní a funkční řešení pro váš obývací pokoj

Zařizujete aktuálně obývací pokoj a přemýšlíte nad prostorem, kde by měla být umístěná televize? Volit můžete její ukotvení do stěny, nicméně stejně potřebujete prostor pro umístění dalších komponentů a jiných věcí, jež třeba s televizí ani tolik nesouvisí. I při dnešním minimalistickém trendu se stoprocentně neobejdete bez stylového nábytku. Naším tipem je obývací stěna Maximus. Právě na ni se zaměříme v následujících řádcích a podrobně popíšeme její hlavní přednosti.

Kompaktní rozměry a variabilita skříněk

Moderní obývací stěna Maximus vyrobená z LTD a lamina se vyznačuje především rozměry, jež plně korespondují s prostorem mnohých obývacích pokojů. Široká je 296 cm, vysoká 198 cm a její hloubka činí pouhých 53 cm. Za velkou výhodu celé sestavy lze považovat variabilitu jednotlivých komponentů. Skříně není problém kombinovat dle potřeby tak, aby vznikl tvar, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Získáte elegantní základ nábytku do obývacího pokoje a zároveň dostatek úložného prostoru. Do skříněk si uložíte třeba ovladače k televizi anebo jiné drobné věci.

Elegantní vzhled zaručen

Designově jde o velmi povedený nábytek. Hovoří pro to i samotné barevné ladění sestavy. Žíhané provedení vypadá živě v jakékoli místnosti. Dekor antický dub nepůsobí nijak fádně. Když se navíc kombinuje s prosklenými součástmi skříní, vznikne komplet, jenž se stane dominantní součástí místnosti. Velmi elegantně navíc působí dlouhé široké úchyty. Designově k celému kompletu prostě padnou.

Doplňky dodají sestavě další rozměr

V každém případě se vyplatí podívat se u společnosti Nábytek Natali také na doplňky, jež k této sestavě patří. Typickým příkladem budiž LED osvětlení skleněných polic. Po setmění lze takto osvětlit prostor proskleného interiéru, a dát tak obývací stěně Maximus ještě další designový rozměr.

Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*