Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Nejlepší káva i pro vaši firmu. Jak ji zvolit?

Káva je neodmyslitelným každodenním rituálem řady lidí. Každá firma, která pečuje o své zaměstnance, klienty či obchodní partnery, by tak měla zvážit možnost výběrové kávy.

Jak poznat nejlepší kávu

Káva v sobě, s jistou nadsázkou řečeno, propojuje užitek i prožitek. Pravidelná dávka kofeinu umí povzbudit, chvilka se šálkem horké kávy zase představuje nedotknutelný okamžik, který patří jen nám. Než si vypijeme svou ranní či dopolední kávu, jako by k nám alespoň několik okamžiků žádné starosti jednoduše nemohly.

Káva je tak pevnou součástí pracovního dne. Ať už se jedná o drobné povzbuzení v kanceláři nebo o součást jednání s významným klientem či obchodním partnerem. Důležité však je, aby se jednalo o kávu skutečně kvalitní.

Dobrá káva by v chuti měla být především komplexní a v harmonii nabídnout sladký nádech, příjemně ovocné tóny i přiměřenou hořkost. Charakteristicky příjemná by měla být nejen její chuť, ale i vůně.

Co nabídne pražírna kávy Monro

Skutečnou vynikající kávu je však jen obtížné hledat na pultech běžných supermarketů. Jak zvolit nejlepší pražírnu kávy? Monro nabízí stoprocentní výběrovou kávu odrůdy arabika (kávovník arabský) z těch nejlepších plantáží napříč světem. Celkem se jedná o čerstvé kávy z více než 60 zemí.

Zpracování kávy probíhá v krátkých intervalech a malých dávkách. Díky tomu se daří zachovat maximální čerstvost, a tedy i vysokou kvalitu. Celý proces standardně probíhá v režimu tzv. středního pražení, což napomáhá v kávě zachovat specifickou chuť i vůni.

Je však možné navrhnout i pražení na přání, pro pražírnu je klíčový individuální přístup. Součástí služeb je i profesionální poradenství.

Pokud hledáte nákup kvalitní a zároveň výhodné kávy, pražírna Monro vašim potřebám zaručeně vyhoví. Káva do firem je vhodná jak pro každodenní konzumaci, tak i coby reprezentativní dárek.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*