Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Minimalismus a odolnost: V čem ještě tkví síla betonových podlah?

betonove_podlahy

Betonové podlahy mají specifické vlastnosti, které je předurčují pro širokou škálu využití. Kde všude se hodí a jaké výhody mají?

Proč si zvolit betonovou podlahu

Beton obecně patří mezi nejužívanější stavební materiály. Svoje uplatnění nachází též ve formě litých betonových podlah.

Lité podlahy zajišťují ve výsledku především dokonale rovný povrch. Realizovat je lze různou formou, která závisí na použitém potěru. Může to být cementový, anhydritový, asfaltový a magnezitový. Nejstarší volbou je cementový potěr, naopak moderní alternativu představuje anhydrit.

Nejčastěji se používá termický anhydrit, který se získává tepelným zpracováním z energosádrovce. Anhydritové podlahy jsou pak moderním typem podlah, které nabízejí další unikátní vlastnosti jako zejména zvýšenou pevnost.

Betonové podlahy jsou obecně velmi univerzální. Používají se v soukromých objektech i v nemovitostech komerčního rázu, případně se hodí pro namáhané povrchy, jako jsou nejrůznější sportoviště. Lze je realizovat i při rekonstrukci objektu.

Spolehněte se na odborníky

Mají několik výhod. Jsou mimořádně mechanicky odolné a snadno se udržují. Řada lidí si navíc oblíbila jejich minimalistický vzhled.

Zásadní výhodou je i rychlost jejich provedení. Prakticky během jediného dne lze stihnout kompletní podlahy v rodinném domě. A to se zachováním maximální přesnosti, výsledná podlaha je absolutně rovná. Finální cena navíc ve srovnání s jinými typy podlah není nikterak přemrštěně vysoká.

Značka Probeton s.r.o. – Betonové podlahy České Budějovice je expertem na realizaci tohoto druhu podlah. Touto činností se zaobírá již od roku 1998.

Zajišťuje realizace litých betonových podlah v Českých Budějovicích a dalších místech republiky. Teprve skutečný odborník dokáže zajistit adekvátně kvalitní betonovou podlahu. Objeví-li se po nekvalitně provedené práci praskliny a další vady, již se nedají opravit. Spolehněte se proto při realizaci betonových a anhydritových podlah v Českých Budějovicích a okolí na skutečné odborníky.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*