Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Malá kotelna vás v komfortu neomezí, stačí pořídit správný kotel

Možná to zní až příliš optimisticky, ale vytápění pevnými palivy skutečně není omezeno místem. To vám rádi potvrdí i odborníci z firmy OPOP, jejichž devízou jsou kvalitní kotle na pevná paliva s kompaktním půdorysem, který u vybraných modelů dokonce projde dveřmi o šířce 60 cm! Přináší tak topení uhlím nebo peletami tam, kde by ho ani ti nejodvážnější projektanti neočekávali a umožňují tak domácnostem snižovat náklady za topení o desítky procent oproti vytápění elektřinou nebo dálkovým teplem.

Automatické kotle na uhlí H8-A jsou oceňovány především kvůli svému jednoduchému ovládání, dlouhé životnosti, velkorysému objemu násypek a funkčnímu eko-designu, díky kterému mohou čerpat i datace ze státního programu Kotlíkové dotace. Chlubit se mohou i prodlouženou pětiletou zárukou a vysokou účinností, která dosahuje 93%.

Automatické kotle na uhlí H8-A vás zbaví častého přikládání

Úmorné doplňování dřeva nebo uhlí do kotle, kvůli kterému musíte v té největší zimě často vstávat i uprostřed noci určitě nepatří k zážitkům, které bychom si rádi zopakovali. Proto řada z nás kotle na pevná paliva opustila a zvolila jednodušší, ale dražší vytápění jinými zdroji. Automatické kotle ale mají tento diskomfort v malíčku, a proto si získávají stále více příznivců a nadšených uživatelů.

Například objemné násypky kotlů H8-A umožňují doplnění paliva i na několik dní dopředu. O kotel se tedy nemusíte vůbec starat. Stačí zatopit a užívat si báječného tepla. Spalovací proces je optimalizován díky důmyslnému a účinnému ekvitermnímu řízení podle venkovní teploty, které doplňuje připojení k pokojovému termostatu.

Pro ještě větší komfort při vytápění mají kotle H8-A ještě další užitečné funkce. Patří sem například:

  • Připojení tělesa kotle k internetovému rozhraní, umožňující řízení kotle na dálku a poskytující záznam jeho činnosti.
  • Pohodlné ovládání čtyř čerpadel a směšovacího ventilu.
  • Časové řízení výstupní teploty kotle, které lze naprogramovat na celý týden.

Letos se rodina automatických kotlů na uhlí navíc rozrostla o nového a ještě lepšího člena H815-A, díky kterému bude vaše domácnost ještě útulnější a komfortnější. Začne se vyrábět koncem roku stejně jako další modely H835-A a H845-A. Spolu s již zavedeným a velmi oblíbeným kotlem H824-A tak společně rozšiřují výkonovou řadu automatických kotlů na uhlí, takže si zákazníci mohou již teď vybírat z výkonového rozmezí 7-45 kW.

Šetřete svou peněženku i životní prostředí a pořiďte si automatické moderní kotle od společnosti OPOP.cz. Zima a mráz vás tak už nikdy nezaskočí.

Malá kotelna vás v komfortu neomezí, stačí pořídit správný kotel
5 (100%) 2 votes

1 Komentář na Malá kotelna vás v komfortu neomezí, stačí pořídit správný kotel

  1. mám doma opop 412 š40 h60 v87 .Mám ho postavenej v kuchyni a větší prostor boužel nemám .Myslíte že bych si mohl pořídit takoví kotel co nabízíte.

Přidejte komentář


*