Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Kuchyňský robot Philips HR7958 – Recenze a test

Kuchyňský robot philips hr7958 je držitelem třetího místa v hodnocení kuchyňských robotů v Německu. Naše kuchyňský robot philips hr7958/00 recenze vás přesvědčí, že si pořídit tohoto pomocníka, je správným krokem.

Kuchyňský robot Philips HR7958 – Recenze a test

Kuchyňský robot Philips HR7958 - Recenze a testSilný a všestranný pomocník. Tento kuchyňský robot Philips hr7958/00 má výkon 900 W, díky tomu není pro něj překážkou rozsekat či rozemlít i velmi tvrdé suroviny. Díky planetárnímu míchání je zaručeno, dokonalé hnětení těsta. Hnětací háky a metly se pohybují vpřed a vzad, aby snadno a dokonale zpracovaly všechny suroviny. Kovová mísa má objem 4 litry a vyhněte v ní 1,3 kg surovin či těsta.

Otevřené rameno se vysunuje do praktické pozice směrem nahoru, díky tomu snadno vyměníte nástavce, jako jsou silný hnětací hák, šlehač či metla. Nechybí ani nádoba na mixování s odnímatelným nožem, který využívá speciální technologii vyvinutou ve společnosti Philips. Maso poseká bez obtíží za pár sekund.

Specifikace a parametry
Hmotnost 9,3 Kg
Příkon 900 W
Objem nádoby 4 L
Regulovatelná rychlost Ano (7 rychlostí)
Ovládání Knoflíkové (mechanicky)
Hnětení Ano
Mletí masa Ano
Šlehání Ano
Odšťavňování Ne
Lisování citrusů Ano
Mletí máku Ne
Mixování Ano
Sekání Ano
Strouhání Ne
Planetární míchání Ano

Robot má 7 rychlostních stupňů a pulzní režim. Snadno připravíte kynutá těsta, umixujete si smoothie nebo připravíte krémovou polévku nebo ovocné pyré pro nejmenšího člena rodiny. Kuchyňský robot philips hr7958/00 recenze ukazuje, že jde o velmi stabilní přístroj s váhou 5kg, vhodný pro velkou rodinu. Když rádi vaříte a pečete, rozhodně se vydejte pro tohoto pomocníka.

Kuchyňský robot Philips HR7958 - Recenze a test

Dle kuchyňský robot philips hr7958/00 recenze lze tento přístroj, respektive jeho nádoby a nástavce jednoduše mít v myčce. Čištění zjednodušují zaoblené hrany přístroje. Lze jej použít jako mlýnek na kávu i praktický odšťavňovač. Odšťavňovač je dostatečně velký, aby zvládl zpracovat i grapefruity. Při výběru si ujasněte, jak často a pro kolik osob budete robota užívat. Svým vzhledem vás tento robot zaujme na první pohled. Nevýhodou je pouze jedna kovová miska, až zbytečně moc plastových dílů jako u jiných robotů a nepříliš pohodlný kryt. Naopak má velmi snadné použití, s dozorem dospělého s ním zvládnou pracovat i děti.

Video recenze


Kuchyňský robot Philips HR7958 - Výsledek recenze
  • 93%
    Zpracování - 93%
  • 94%
    Funkce - 94%
  • 90%
    Cena / Výkon - 90%
92%

Pouze několik úvodních vět

Povedený kuchyňský robot z kvalitního materiálu a za dostupnou cenu. Doporučujeme porovnat s ostatními roboty. Recenze najdete na našem webu. Případně porovnejte ceny a najděte tu nejlepší prostřednictvím odkazu níže.

Kuchyňský robot Philips HR7958 – Recenze a test
5 (100%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*