Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Kuchyňská linka Royal: Anglický styl, ve kterém se cítí každá hospodyňka dobře

kuchynska linka royal

Jednou z nejdůležitějších místností v rodinném domě je bezpochyby kuchyň, jejíž dominantou je kuchyňská linka. Při jejím výběru byste se měli zaměřit jak na estetickou, tak i praktickou hodnotu, protože v neefektivně uspořádané kuchyni se vaření promění v noční můru. Vyzkoušeli jsme kuchyňskou linku Royal, která vnesla do původně ne příliš zajímavého prostoru anglický styl.

Design

Jakmile se na kuchyňskou linku podíváte, ohromí vás kombinací dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu. Výrobce se zaměřil i na nejmenší detaily, jako jsou úchytky. Zvolil kovové úchytky, jež dotváří luxusní dojem celé sestavy. Stejně jako nám, tak i vám se zřejmě zalíbí možnost zakomponovat vestavný odpadkový koš. Jestliže máte děti, pravděpodobně jste už mnohokrát řešili otázku, kam před nimi koš na odpadky schovat, protože stačí chvilka nepozornosti a smetí je rozházené po celé kuchyni.

Praktičnost

Ovšem nezaměřili jsme se pouze na vzhled. Zajímala nás i praktická stránka. Kuchyňská linka Royal disponuje šuplíky s tichým pojezdem. Skřínky, ba dokonce i některé šuplíky mají prosklené čelo, a tím pádem je vidět, co se uvnitř ukrývá za nádobí. V neposlední řadě vás potěší plynové písty u horních skříněk pro tlumení nárazů při zavírání.

Cena

Co se týká ceny, záleží na tom, jaké máte požadavky na skříňky. Samozřejmě záleží i na velikosti kuchyně. Sehnat se tak dá kuchyňská linka za 10 000 korun i za 40 000 korun. Prodejce Pepe nábytek má však momentálně různé akce na kuchyňskou linku Royal, a tak se dá kolekce sehnat až o 40 procent levněji. Jelikož my máme poměrně velkou kuchyni, zvolili jsme větší variantu, která by nás původně vyšla na necelých 35 000 korun. Ovšem nakonec jsme díky akci zaplatili pouze 18 400 korun.

Kuchyňská linka Royal: Anglický styl, ve kterém se cítí každá hospodyňka dobře
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*