Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Krásné vlasy s profi produkty

Mít krásné, dlouhé a hlavně zdravé vlasy je snem mnoha žen i mužů. Odborníci v různých kosmetických firmách jsou si toho dobře vědomi, a proto jsou do výzkumu vlasové kosmetiky každoročně investovány obrovské částky peněz. Kosmetický průmysl je v současné době tím nejbohatším a zároveň i nejvíce rostoucím na světě. S lahvičkou šampónu si dnes nevystačí snad nikdo, a tak drogerie nabízí nepřebernou nabídku všech možných dalších vlasových přípravků.

Vlasová kosmetika

Každý člověk má jiný typ vlasů, podle toho se odvíjí i jejich kvalita. Žádné však nejsou tak dokonalé, aby se obešly bez péče. Jednou z podmínek pro krásné vlasy je proto především vhodná vlasová kosmetika v ucelené řadě. Rozhodně byste měli kupovat všechny přípravky od jedné značky. Nabídka těchto produktů je opravdu veliká. V regálech najdete šampóny, kondicionéry, balzámy, masky a mnoho dalších. Abyste si však koupili přípravek, který je vhodný přímo pro vás, je potřeba přesně stanovit, jaký máte typ vlasů. Velké množství vlasové kosmetiky se dnes vydává za profesionální a má vám tak zaručit tu nejlepší péči, ale jak to vlastně je?

Proč používat profesionální kosmetiku?

Může se zdát, že ve vlasové kosmetice prodávané v drogeriích a takzvané profesionální je ten nejvýraznější rozdíl pouze v ceně. Slovo „profesionální“ je v současné době velkým hitem mnoha reklam. Ale skutečně profesionální kosmetiku běžně v drogerii nekoupíte. Ta je k dostání pouze na specializovaných pracovištích, jako jsou kadeřnictví a internetové obchody. Na první pohled se může zdát, že běžná a profesionální vlasová kosmetika se v mnohém neliší. Rozdíl najdete však i v samotném složení, přesněji v procentuálním zastoupení látek v přípravku. Kvalitní kosmetika obsahuje větší podíl vitamínů a proteinů, kvůli kterým jste ochotni si za ni připlatit. Díky tomu budou vaše vlasy přesně takové, po jakých toužíte.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*