Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Jaké jsou výhody vestavěných skříní

vestavene_skrine

Vestavěné skříně nejsou ryze moderním výdobytkem. Jejich výhody objevili spotřebitelé už ve 20. letech 20. století. Které to jsou?

Praktičnost vestavěných skříní jako hlavní deviza

Vestavěná skříň je především vysoce praktickou volbou. Pomáhá významně šetřit prostor v bytě, dokonale zapadne do jakkoli členěného interiéru. Vestavěné skříně se hodí i do atypických prostor například v podkroví. Doslova každý čtvereční centimetr se využije na maximum.

Současně však dokonale splní nároky na uskladnění veškerého oblečení a dalších nezbytností. Vestavěná šatní skříň může být rozčleněna přesně tak, jak si přejete. Dost místa zde najdou saka, kabáty a další kusy oblečení vhodné primárně k pověšení, ale i takové, které je vhodné poskládat do komínků.

Většina z nich se vyrábí tak, aby využily prostor až ke stropu. Konstrukce se vyrábí z hliníku, případně i oceli. Minimální doporučovaná hloubka nábytku činí 65 cm. Zpravidla se jako praktičtější řešení volí namísto klasických dveří otvíracích ty posuvné.

Vestavěné skříně jsou řešením pro náročné

Vestavěné skříně lze umístit do ložnice, ale také do předsíně. Výhodou je i jejich maximální variabilita v designu. Nikdy nepůsobí rušivě a můžeme je elegantně začlenit i do již zařízené místnosti.

Pro zájemce, kteří si přejí atypické designové řešení, představují vestavěné skříně taktéž vhodnou volbu. Možnosti barevného provedení a různých dekorů jsou prakticky neomezené.

V případě, že má zájemce k dispozici dostatek prostoru, lze tímto způsobem koncipovat také vestavěnou šatnu, tedy vestavěné skříně rozmístit do samostatné místnosti. Takovýto prostor je pojat maximálně velkoryse a poskytne nejvyšší míru komfortu.

Ačkoli se tak z pohledu financí jedná o vyšší investici, vestavěné skříně díky kvalitním použitým materiálům i preciznímu zpracování nabídnou násobně delší životnost ve srovnání s klasickým sériově vyráběným nábytkem.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*