Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Jak uspořádat zahradní party pro více lidí?

Organizujete zahradní party, které se zúčastní větší počet lidí, a nevíte si rady? Nemáte-li s pořádáním podobných akcí žádné předchozí zkušenosti, snadno se dopustíte zbytečných chyb, podceníte zdánlivě nepodstatné detaily nebo na něco úplně zapomenete. Proto jsme pro vás připravili několik praktických tipů – stačí je dodržet a vše půjde jako na drátkách.

Společný stůl je pasé, moderní je volné stolování

V prvé řadě budete muset učinit zásadní rozhodnutí, které souvisí se způsobem stolování. Budou účastníci hodovat u společného stolu, nebo volně?

Rozhodnete-li se pro stolování u společné tabule, připravte si zasedací pořádek a jídelníček. Zároveň hostům nezapomeňte sdělit přesný čas začátku hostiny. Nevýhodou tohoto způsobu je poněkud problematická komunikace mezi zúčastněnými, kteří od sebe sedí daleko. Ze společenských a organizačních důvodů se od tohoto druhu stolování postupně upouští.

V mnoha ohledech lepší je volné stolování neboli švédský stůl. Stačí, když vhodně rozestavíte stoly s občerstvením a nápoji. Hosté se obslouží sami podle libosti. Neomezuje je zasedací pořádek a mohou průběžně střídat místa.

pekne-bydleni.cz_azrent_cz_01

Bezproblémový průběh zajistí party stany

Koná-li se zahradní akce pod širým nebem, nezapomeňte postavit party stany. Ochrání vaše hosty před rozmary počasí a umožní vám oslavovat až do pozdních hodin. Moderní konstrukce nůžkového typu nabízí rychlou a jednoduchou montáž, kterou zvládnete i svépomocí. K mání jsou také velké stany určené pro desítky lidí.

Zlatý hřeb party? Jasnou volbou je selátko!

Ať už se rozhodnete pro společný stůl a jednotné menu, nebo volný způsob stolování, měli byste hosty potěšit něčím výjimečným. A kdy jindy budete mít takovou příležitost pro ugrilování selete? Nemáte-li k dispozici potřebné vybavení, přijde vám vhod pronájem grilu na sele.

pekne-bydleni.cz_azrent_cz_02

Půjčovna grilu zároveň nabízí party stany a další vybavení, které byste se vám mohlo při pořádání zahradní party hodit. Pokud se chcete dozvědět více o možnostech pronájmu party stanů a potřeb pro grilování, navštivte stránky půjčovny www.azrent.cz.

5/5 - (1 vote)

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*