Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Jak těžké je sehnat ubytování v Praze pro skupiny?

Pokud jste se zatím vždy ubytovávali jen se svou drahou polovičkou či s rodinou, nemůžete vědět, jaké trable čekají všechny, kteří shánějí ubytování pro početnější skupinu lidí. Do Prahy denně míří spousty skupin – školy na výlety, sportovní týmy na soutěže, turisté na hromadné poznávací zájezdy. Mnozí z nich zde stráví více než jeden den. Hotelů a penzionů, jež jsou dobře vybaveny na jejich příjezd a přitom nestojí horentní částky, je však poměrně málo.

Sehnat penzion v Praze, kde by ubytovali celou skupinu, je poměrně složitý úkol. Ono to totiž není jenom tak. Nelze se koukat jen na počet volných lůžek, sledovat musíte ještě další aspekty.

Penzion musí splňovat řadu kritérií

Pohybovat se po Praze se skupinou je ve všem poněkud náročnější. A ubytovat se také. Potřebujete nejen dostatek volných pokojů, ale ideálně by měly být někde blízko sebe, abyste měli všechny účastníky pod dohledem. Také je záhodné mít v penzionu místo pro společné setkávání. Dobré je, když se ubytovací zařízení nachází blízko míst, jež se chystáte navštívit, nebo aspoň nedaleko nádraží, odkud přijedete. A jestliže vás sem dopraví autobus, měli byste se postarat, zda ho bude kde zaparkovat, případně kolik vás parkovné bude stát.

Tip na penzion nedaleko Smíchovského nářadí

Jestli se chystáte do našeho hlavního města se skupinou a nemáte už moc času na prohledávání volných místech v hotelech a penzionech, máme pro vás tip na skvělý penzion v Praze 5. Nachází se nedaleko Smíchovského nádraží a na skupiny je plně připraven. Nabízí 32 pokojů, v nichž ubytuje až 100 osob. Ceny jsou, obzvlášť teď, když není hlavní sezóna, velmi příznivé. Navíc vám zdarma nabízí i úschovu zavazadel, pokud přijedete mimo check-in či odjedete mimo check-out. Dá se tady zaparkovat autobus a společná setkávání skupiny lze realizovat v nekuřáckém salonku v restauraci. Co víc potřebujete?

Jak těžké je sehnat ubytování v Praze pro skupiny?
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*