Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Inteligentní elektroinstalace

inteligentni elektroinstalace

Inteligentní domy

Inteligentní elektroinstalace udělá z vašeho domu dům inteligentní. Míra inteligence elektroinstalací v domě určuje Váš komfort bydlení. Mít inteligentní dům znamená, že v něm najdete jednoduché ovládání veškerých technologií. Inteligentní elektroinstalace dokáže řídit provoz v domě – klimatizaci, osvětlení, vytápění, ovládání spotřebičů a nejen to, ale také zabezpečení celého domu a ochranu všech přítomných v domácnosti a Vašeho majetku. To vše je řízeno nastavenými programy. Lze tak nastavit ovládání domácích spotřebičů, regulovat vytápění, a dokonce také vypínání domácích spotřebičů. Program, díky němuž si vše nastavíte je možné řídit i přes mobilní telefon nebo tablet.

Inteligentní domy mají mnoho výhod:

  • komfort – inteligentní elektroinstalace ve Vašem domě se automaticky stará o Vaše pohodlí
  • bezpečí – je postaráno o bezpečí domu i všech přítomných v domě. Pokud dojde k neobvyklé situaci, ihned Vás o tom informuje
  • nižší náklady – ulevíte Vašemu rodinnému rozpočtu, protože inteligentní dům efektivně reguluje zdroje tepla a chladu, které potřebují nejvíce energie
  • neustálý přehled – víte v kteroukoliv chvíli, co se v domě děje. Inteligentní systém lze ovládat přes mobilní telefon či tablet, proto se již nemusíte vracet po cestě na dovolenou zpět domů, protože si nejste jisti, zda jste vypnuli žehličku nebo ne. Inteligentní systém řízený Vámi přes mobilní telefon či tablet to udělá za Vás.

Existuje celá řada norem pro jednotlivé místnosti ve vašem domě. Tyto normy jsou velmi často porušovány zejména z toho důvodu, že chcete jako zákazník co nejvíce ušetřit. Nejlevnější služby jsou obvykle bez jakéhokoliv dokladu, a tudíž také bez jakékoliv záruky. Není však dobré na elektroinstalaci šetřit. Jsem tu pro Vás a nabízíme Vám zodpovědně provedenou práci se zárukou. Bezchybnost elektroinstalace ověří náš revizní technik. Průběžně se vzděláváme, abychom znaly aktuální platné normy a předpisy a nedocházelo k chybám v elektroinstalacích.

Pokud Vás inteligentní elektroinstalace zaujala natolik, že byste rádi měli Vy sami inteligentní dům, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme zabezpečovací systémy v Brně i okolí. Máme mnoho zkušeností, a tak pro Vaši domácnost vytvoříme návrh s nejvhodnějším technologických řešením a následně vše dodáme a nainstalujeme.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*