Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Element byty jsou to pravé pro aktivní lidi

Sháníte nové bydlení, které by splňovalo náročné požadavky ohledně dopravní dostupnosti, blízkosti nákupního centra? Zároveň by nabízelo dostatečné kulturní vyžití a bylo cenově dosažitelné? Pak se vám určitě budou líbit Element byty v Letňanech.

Zajímavá nabídka pro každého

Nové byty Praha 9 zaujmou doslova každého. Jsou koncipovány pro rodiny s dětmi, mladé páry i singles. Zároveň jsou dobrou investicí, která rozhodně stojí za povšimnutí.

Co byste měli vědět?

Pokud stále váháte, zda byty Element Letňany uspokojí veškeré vaše požadavky, určitě vás přesvědčí následující fakta. Jedná se o moderní bydlení s nadstandardním vybavením a nízkými provozními náklady. V okolí je veškerá občanská vybavenost. V dostupné vzdálenosti naleznete školy a školky, sportovní areály, obchodní centrum, kino a mnoho dalších důležitých institucí.

Rozmanitý výběr

Jak již bylo řečeno, nové byty Praha uspokojí nároky rodiny i jednotlivce. Nachází se zde prostorné rodinné bydlení, ale též startovací byty pro mladé. Navíc si můžete zařídit interiér podle svého vkusu. Na výběr je široká nabídka podlahových materiálů a sanitárního vybavení. Záleží jen na vás, zda se spokojíte se standardem, nebo si dopřejete luxusní zařízení.

Byty na dobré adrese

Takovými jsou nové byty Praha 5, konkrétně bytový dům Vrchlického. Tento nízkoenergetický projekt je postaven v blízkosti zeleně, takže si budete užívat klidu od městského ruchu. Odreagování po náročném pracovním dni naleznete v okolí městských parků, Petřína a zahrady Kinských. Obchodní centrum Anděl se nachází také na dosah. Dostanete se tam za pouhých 10 minut. Pohoda, klid, relax, takové je nové bydlení v Košířích. Každý byt je vybaven lodžií, balkonem, terasou či předzahrádkou. Současně bude zajištěna dostatečná kapacita parkovacích míst.

Element byty jsou to pravé pro aktivní lidi
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*