Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Elektronická dvířka pro psy vám usnadní spoustu práce

dvirka pro psy

Pokud bydlíte v rodinném domě, jemuž náleží oplocená zahrada, potom máte vyhráno. Občas si zřejmě připadáte jako vrátní, protože jednou na vás pejsek začne štěkat, že se chce proběhnout venku, podruhé zase začne kňourat, abyste ho pustili vyčurat se. Ovšem elektronická dvířka vám ušetří spoustu času a nervů.

Zejména v zimním období se nevyplatí neustále otevírat a zavírat dveře, neboť tím uniká spousta tepla. Speciální dvířka pro psy a kočky se dají nainstalovat prakticky kamkoliv – ať už u garážových či vchodových dveří. Záleží na tom, kam své čtyřnohé miláčky pouštíte. V nabídce jsou elektronická dvířka pro psy v několika rozměrech, a tak najdete variantu jak pro větší, tak i menší pejsky.

Dvířka pro psy už nejsou pouze v amerických filmech

Pravděpodobně si vzpomenete na ne jeden americký film, kde se dvířka pro psy objevovala běžně. Konečně se trend rozšířil i na naše území. Vaši chlupatí mazlíčci získají svobodný průchod ven a dovnitř. Jestliže se obáváte, že nezvládnete dvířka nainstalovat sami, jste na omylu, protože montáž je naprosto jednoduchá a rychlá. Obrovskou výhodou je, že jsou vhodná do jakéhokoliv typu dveří. Dokonce je možné, aby byla vložena do zdi, dřeva, kovu, skla či cihel.

Jaké výhody mají dvířka pro kočky a psy?

· Zvíře dostane jakousi svobodu. Ven půjde, kdy jen bude chtít.

· Ušetříte v zimním období spoustu tepelné energie.

· Pes, ani kočka vám už nebudou drápat na dveře, že se chtějí dostat dovnitř.

· Jestliže chodíte do práce, zvířecí miláček nemusí čekat, než přijdete, vyvenčí se sám.

Po jakém modelu sáhnout?

Současný trh nabízí několik druhů dvířek. Od mechanických přes magnetická až po elektronická. Právě elektronická, přestože jsou o něco dražší, jsou nejužitečnější. Fungují tak, že kočce či psovi je aplikován mikročip, což byste však měli nechat na veterinářovi. Jakmile se mazlíček přiblíží ke dveřím, ty se otevřou. Nemusíte se bát, že by se před dvířka dostali nezvaní hosté jako například krysy.

Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*