Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Dřevo, plast nebo hliník, který typ oken zvolit? Řešte realizaci u profesionálů

plastova okna ceske budejovice

Okno Plast PN je producentem dřevěných, hliníkových a plastových oken a dveří pocházejícím z Českých Budějovic.

Historie značky Okno Plast PN

Historie značky se traduje až do roku 1996, kdy vznikla jako původní ryze česká firma. Z rodného města se jí podařilo záhy expandovat do celého regionu, dnes tak Okno Plast PN dodává plastové dveře a okna nejen v rámci rodných Českých Budějovic, ale i po celých jižních Čechách.

Ačkoli má přímo v názvu slovo „plast“, aktuální sortiment je mnohem širší. Zajišťuje také dodávku a montáž dřevěných oken a dveří. Do nabídkového portfolia rovněž patří hliník. Každý z těchto materiálů jednoznačně má své přednosti a pohybuje se v odlišné cenové hladině.

V rámci maximálního uspokojení potřeb zákazníka je tak nutné nabídnout komplexní sortiment oken a dveří. Hliník coby materiál poskytuje mimořádně dlouhou výdrž, plast představuje příznivý poměr ceny a kvality, dřevo zase dokáže nabídnout specifický přírodní materiál, který má nezaměnitelný vzhled.

Realizace plastových a dřevěných dveří a oken

Pokud si nebudete jisti, zda jsou pro vás například dřevěná okna skutečně vhodnou volbou, součástí služeb Okno Plast PN, s.r.o. České Budějovice je rovněž odborné poradenství. Odbornou pomoc pro zadavatele lze zajistit v každé fázi projektu od návrhu po kterýkoli krok realizace.

V realizačním týmu dnes působí celkem 15 zkušených pracovníků s dlouholetou praxí. Díky takto stabilnímu firemnímu zázemí je možné se pustit do realizace jakkoli náročných projektů včetně individuálního zadání zakázkové výroby.

Celý stavební proces zahrnující montáž, demontáž a začištění oken a dveří dřevěných, plastových a hliníkových tak značka Okno Plast PN České Budějovice zajišťuje v plné šíři. Rovněž poskytuje montáž parapetů a realizaci zimních zahrad. Nezávaznou poptávku na plastová či jiná okna v regionu Českých Budějovic lze zadat zdarma.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*