Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Domácí klimatizace vás zbaví bakterií a nečistot v bytě 

Klimatizace vám umožní nastavit si ideální teplotu v bytě za jakéhokoliv počasí. Dokáže upravit vzduch nejen v jednotlivých místnostech, ale také v celých budovách. Kromě příjemné teploty lze docílit i požadované vlhkosti. Moderní klimatizační jednotky však umí mnohem více. Značka Samsung má u některých modelů ve výbavě funkci Virus Doctor, ta slouží ke zbavení vzduchu od bakterií, alergenů a některých druhů nebezpečných virů. 

Moderní klimatizační jednotky Samsung jsou tou správnou volbou

Ač se mohou zdát klimatizační jednotky od uživatelsky oblíbené značky Samsung finančně nedostupné, není tomu tak. Některé typy opravdu nepatří k nejlevnějším, ale z bohaté nabídky si určitě vyberete. Zvlášť pokud hledáte kvalitní zařízení s invertorovým pohonem a dalšími rozličnými technologickými funkcemi. Už dávno neplatí, že jsou domácí klimatizace určeny pouze pro snížení vnitřní teploty. S pomocí účinných filtrů dokážou zbavit ovzduší od prachu, bakterií, pylů a virů, což je velice efektivní pro každého, kdo chce bydlet zdravě a dýchat čistý vzduch. Citliví jedinci a alergici ihned poznají rozdíl!

Podle jakých parametrů vybírat klimatizaci?

Výhody klimatizace Samsung ocení každý obyvatel bytové jednotky či rodinného domu. Na výběr je široká škála dle různých typů a provedení. Zaujme vás stylový design jednotlivých modelů a špičková technologie s důrazem na výkon, úsporu energie a životní prostředí. Instalace je snadná, zaručena je také bezproblémová údržba a dostupný servis. Zajímavým tipem je nástěnná klimatizace Best s unikátní technologií Virus Doctor, která odstraní až 99 % všech nečistot. Při výběru se zamyslete i nad dalšími možnostmi a kritérii, jako jsou možnost ovládat zařízení přes WIFI, garantovaná úspora spotřeby energie a druh filtrace. Užijte si i další skvělé funkce, např. digitální invertor (udržuje stálou teplotu), Step Cooling a Triangle design, s kterým se ochlazený vzduch dostane do všech rohů v pokoji.

Domácí klimatizace vás zbaví bakterií a nečistot v bytě 
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*