Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Chcete bydlet v Praze a přitom v klidném a zeleném prostředí?

nove-byty-praha

Umožnit vám to mohou novostavby Praha na Vackově a na Michelské stráni.

Na Praze 3, v katastrálním území Žižkov, se nachází poklidná čtvrť Vackov. Zde – podél Malešické ulice – je realizován developerský projekt nazvaný Byty na Vackově. Bude zde vystavěno celkem pět bytových domů, v nichž vznikne 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor, určených ke komerčnímu využití. Bytové domy jsou označeny A1 – A5, z nichž A1 – A3 se již realizují (budova A1 má 12 nadzemních podlaží a A2+A3 osm) a byty jsou v prodeji; BD A4 a A5 jsou ve fázi přípravných prací. Tyto nově vystavěné bytové domy budou tvořit ucelený blok, obklopený zelení Parku Židovské pece, a volně navazující na již realizované stavby podél ulic Olgy Havlové, Na Vackově a Rixdorfská.

Bytové jednotky mají dispoziční řešení 1+kk – 5+kk, o podlahových výměrách od 45 do 250 m2. K přízemním bytům patří předzahrádky, ostatní budou mít balkony, terasy, anebo lodžie.

Téměř všechny byty mají sklepní kóje, k dispozici budou i garážová stání, umístěná v 1. a 2. podzemním podlaží.

V této části Horního Žižkova noví majitelé bytů jistě ocení dobrou dopravní obslužnost – autobusová zastávka je vzdálená pouhých 200 metrů, což jsou přibližně 3 minuty chůze, a navíc se v dosahu několika minut nachází hned tři supermarkety (Billa, Penny, Coop).

Druhým projektem, který vám chceme představit, jsou další nové byty Praha – Rezidence Hadovitá. Jedná se o tři novostavby, situované na zajímavě svažitém terénu Michelské stráně, v městské části Praha 4, v katastrálním území Michle.

Tyto bytové domy mají 5 NP, v nichž se nachází byty od 30 – 100 m2 podlahové plochy a o dispozicích 1+kk – 4+kk. Bytové jednotky mají opět buď předzahrádky, anebo terasy, balkony či lodžie. Ve třech podzemních podlažích jsou garážová stání a sklepní kóje.

Tato lokalita se nalézá poměrně blízko centra Prahy, a přitom je dostatečně vzdálená od ruchu a hluku hlavního města. Máte-li pocit, že tohle je to pravé místo pro váš nový domov, tak příliš dlouho neváhejte – k prodeji je již posledních osm bytů.

Uvedené developerské projekty Praha provádí společnost Metrostav development – společnost, která za své unikátní projekty obdržela první cenu za rok 2018 v soutěži Best of Realty, a to za mimořádně zdařilý komerční projekt Palmovka Open Park.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*