Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Čalouněný nábytek zkrášlí každý domov

Čalouněný nábytek má celou řadu předností. Víte, které to jsou? A kde si pořídíte ten nejlepší?

Jaké jsou výhody čalouněného nábytku

Čalouněný nábytek vytváří pravé kouzlo domova. Na pohled je velmi příjemný a pohodlně se v něm sedí či leží. O čalouněné čelo postele se snadno opřete, když si chcete číst, židle či pohovky zase nabídnou posezení doslova jako na obláčku.

Měkkost nábytku ocení také ti, kteří doma mají malé děti. Uhlídat je ne vždycky lze a s čalouněním předejdete drobným, ale nepříjemným úrazům. Podobně čalouněná postel umí nabídnout mnohem komfortnější používání i seniorům. O čelo se skutečně nemůžete udeřit.

Tento typ nábytku umožňuje též vnést do interiéru barvy a struktury. Díky tomu lze pracovat s různými kombinacemi a laděním a vytvořit tak v interiéru žádoucí atmosféru. A té téměř jakoukoli, čalouněný nábytek je možno snadno přizpůsobit požadavkům.

Značka INELIS se proto specializuje přímo na tento jedinečný typ nábytku. Pobočka se nachází v Praze, konkrétně najdete tento prodej nábytku v Čestlicích.

Objevte značkovou kvalitu s INELIS

INELIS nabízí kvalitní čalouněný nábytek jako sedací soupravy, křesla, solitery a čalouněné postele. Aktuální nabídku prodejny také doplňuje výběr stolů, stolků a oblíbených solitérů. Importem se značka úspěšně zabývá již od roku 2002.

V sortimentu jsou zařazeny produkty značek SOFANOVA nebo COLONEL, které vynikají použitím exkluzivních materiálů a důrazem na maximální kvalitu i trendy design. Spolupráce s těmito dodavateli je výsledkem reakce na požadavky samotných zákazníků, kdy stále více kupujících začalo klást důraz nejen na design, ale i značkovou kvalitu zboží.

Milovníci praktičnosti mohou vyzkoušet vlastní řadu sedacích souprav pojmenovanou symbolicky INELIS. Ta nabídne nejen stylovou kvalitu, ale také sedací soupravy s úložným prostorem nebo oblíbené rozkládací řešení.

Dnes vás v prodejně nábytku v Čestlicích čeká pestrý výběr jedinečného čalouněného zboží, které vyhoví i vkusu náročného zákazníka. Zastavte se a přesvědčte se sami.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*