Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Bydlení kousek za Prahou jako ideál pro rodinný život

Bydleni Uvaly u Prahy

Každá rodina potřebuje prostor pro svoje společné aktivity stejně jako pro soukromí všech členů. Pokud už nějakou dobu nemovitost hledáte, asi víte, že v centru Prahy jich mnoho není nebo v horším případě se tam sem tam nějaká najde, ale je mimo finanční možnosti. To bývá nejčastější příčina, proč nejen mladé rodiny stále otálejí s vyřizováním hypotéky. Najít dostupné a cenově přijatelné rodinné bydlení v dobré a dostupné lokalitě ale není těžké, jen si to možná neuvědomujete.

Dům na úkor společenského života

Hlavním argumentem, proč se nestěhovat za Prahu, bývá ztráta společenského života. Do centra daleko, kamarádi mají jiné věci na práci, než jezdit dvě hodiny hromadnou dopravou kvůli návštěvě. Nové domy Praha východ mohou tento problém napravit. Najdete ideální prostor pro výchovu dětí mimo ruch velkoměsta a zároveň budete dostatečně blízko, aby pro vás návštěva kina, přátel nebo výstavy byla ještě pohodlná. Zní to jako sen? Věřte, že není. Jednou za takových lokalit jsou Úvaly u Prahy a developerský projekt Bydlení Úvaly.

Bydleni Uvaly u Prahy

Dostupné nemovitosti na dobré adrese

Základem úspěchu je spolehnout se na prověřeného prodejce. Pokud je projekt developera zastřešen bankou, máte napůl vyhráno. Zkontrolujte jeho pověst, již dokončené stavby a reakce zákazníků. Tím si ověříte, že proti vám stojí profesionál. V Úvalech se začne stavět již třetí etapa rezidentního příměstského projektu. Oproti původním dvěma se teď do nabídky dostává kromě bytů i 20 rodinných domů – 9 řadových, devět samostatných a 2 dvojdomy. Pro představu – jejich dispozice je 3+kk a 5+kk s výměrou 103 až 142 metrů čtverečních a jejich cena začíná na 7 mil. Kč vč. DPH. Nespornou výhodou pro klienty je možnost složit předem pouze 10% z celkové ceny, přičemž ta bude doplacena až před předáním hotového domu.

Kvalita za dobrou cenu

Než koupíte nemovitost, bude vás zajímat energetická třída. Domy v Úvalech se budou stavět v tříbě B. Důraz je kladen především na promyšlené dispozice a použití nadstandardních materiálů. Díky vápenopískovému zdivu na bázi přírodních surovin se mohou chlubit perfektní zvukovou i tepelnou izolací s dobrou regulací vlhkosti. Jde o zdravé, šetrné nemovitosti, které jsou ideálním místem pro rozrůstající se rodinu.

V centru Prahy jste vlakem za 25 minut

Na Úvalech je dobré i to, že nejde o klasický satelit, ale soběstačné město ve Středočeském kraji, kde najdete veškeré vyžití i sociální služby. V posledních letech procházejí velkou obnovou – jako příklad uveďme rekonstrukci Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic s novou radnicí, disponují rozsáhlou občanskou vybaveností, jako jsou mateřské školy, základní škola, zdravotní středisko, banky, supermarkety, restaurace, obchody a jiné služby, koupaliště, různá sportoviště a aktivní spolky. A navíc z Úval jezdí vlak ve špičkách každých 15 minut a za 25 minut jste v centru Prahy na Masarykově nádraží, což je rychleji než z většiny okrajových částí Prahy metrem.

 

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*