Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Aplikace INSPECTO plní přání revizních techniků

inspecto aplikace

Usnadňuje práci revizním technikům, zrychluje jejich práci, kontroluje zadané údaje, pomáhá jim organizovat čas, spravuje kontakty na zákazníky. Prostě a jednoduše se o ně stará od A až do Z. Taková je aplikace INSPECTO.

Výhodou online aplikace INSPECTO je především to, že ji vytvářel tým lidí, jenž má s revizemi vlastní zkušenosti. Vždyť sám technický ředitel společnosti INSPECTO, Tomáš Šimek, se živil jako revizní technik více než polovinu své profesní kariéry. Společně s dalšími techniky pak vymysleli aplikaci, která je nejen praktická, ale hlavně užitečná.

INSPECTO funguje všude

Hlavním posláním aplikace INSPECTO je umožnit revizním technikům nosit si veškeré údaje s sebou. Jde zejména o revizní zprávy. Nyní je už nemusí psát pouze v kanceláři, díky aplikaci je mohou zapisovat přímo na místě. Ve svém telefonu, tabletu či notebooku. Aplikace je dostupná pro zařízení se systémem Android a lze ji otevřít také ve webovém provedení. Rázem nabídne databázi závad s více než 20 000 položkami, předdefinované formulace neshod a citace článků z ČSN. Umožňuje nahrát fotodokumentaci závady, kontroluje správnost dat a veškerá data zálohuje. Jsou uložená v zabezpečeném cloudovém úložišti Microsoft Azure.

Neustále se vylepšuje

Nyní aplikace obsahuje modul pro revize vyhrazených elektrických technických zařízení a skládá se ze čtyř oddílů se šablonami pro revizní činnost podle konkrétních norem. V průběhu podzimu bude uvolněn další oddíl Elektroinstalace. Aplikace se tedy neustále vyvíjí a rozšiřuje. Velký vliv na to mají i sami její uživatelé. Autoři jsou otevřeni jakýmkoliv připomínkám, na vývoji se můžete podílet i vy. Stačí se zaregistrovat do prostředí INSPECTO a tím získat přístup do speciální AMPER EDICE, která obsahuje oddíl LPS a je zdarma. Bližší informace najdete na inspecto.online.

Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*