Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

6 důvodů proč jsou plachtové haly na vzestupu

montovane plachtove haly

Potřebujete pro svou činnost vytvořit plnohodnotné a kvalitní zastřešené prostředí? Pokud vás tlačí čas i nízký rozpočet nebo jednoduše vyžadujete speciální řešení přímo na míru, pak jsou pro vás to pravé montované haly, které zajišťují všechny přednosti tradiční stavby v dokonalém moderním designu.

Zkušenosti a zase zkušenosti

Vyrábíme a stavíme montované haly již od roku 1999, a to pro každou činnost a dle přesných představ a požadavků klientů. Široká škála naší nabídky a dlouholeté zkušenosti nás řadí mezi špičkové odborníky, kteří svou práci dělají zodpovědně a kvalitně. Naše výsledky nás zavazují a motivují k dalšímu rozvoji a vývoji nových výrobních postupů a technologií.

Montovaná hala pro jakoukoli aktivitu

Každý typ montované plachtové haly se zcela přizpůsobí vašim parametrům. Mezi naši nabídku patří zejména průmyslové haly využívané pro všechny typy činností ve výrobě, jež je možné dle potřeby rozšířit, přestavět nebo upravit. Mezi velmi žádané patří také montované skladové prostory, které levně vyřeší vaše starosti s nedostatkem místa.

Nadstandardní vzhled exteriéru i interiéru se uplatní u celé řady administrativních hal a prodejen, které zaujmou zajímavým architektonickým řešením. Celá budova bude působit moderně, elegantně, ale i pohodlně a vkusně, a vaši zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Naši designéři myslí také na sportovní a volnočasové využití hal, jejichž velký vnitřní prostor díky své vzdušnosti a způsobu provedení skvěle poslouží i pro speciální potřeby, jako jsou hangáry pro letadla, lodě a další stroje, nebo jako sportovní haly pro všechny typy sezónních i celoročních sportů. Zvlášť oblíbené jsou jezdecké haly, které slouží zároveň pro výcvik i ustájení koní, včetně uložení krmiva a příslušenství.

Naše zemědělské a potravinářské haly umožňují také montáž speciálních zařízení, jako jsou chladírenské a mrazící prostory, výrobní a zpracovatelské linky a podobně, přitom zajistí plnění náročných norem a směrnic.

V čem je montovaná hala lepší než zděná budova?

  1. cena – výstavba a provoz montované haly je mnohem ekonomičtější
  2. snadná a rychlá montáž a demontáž i možnost přípravy pro přesun
  3. variabilní a individuální řešení, výstavba na klíč
  4. možnost kdykoli halu rozšířit či napojit na stávající budovy
  5. dlouhá životnost
  6. možnost montáže kdykoli během roku

Doplňky navíc

Všechny typy montovaných hal je možné doplnit o celou řadu volitelných prvků, jako jsou zateplovací systémy, umělé osvětlení, odvětrávání a další. Zastřešíme jakýkoliv prostor libovolného tvaru.

Další informace najdete na adrese: https://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*