Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

5 věcí, které je třeba mít na paměti při výběru stavební firmy z Ostravy

Při stavbě vašeho vysněného domu na klíč vás čeká mnoho kroků, které byste si měli pečlivě naplánovat od začátku do konce. Jedním z prvních úkolů, které nesmíte podcenit, je výběr správné stavební firmy. Jedná se o nejdůležitější bod celého projektu a dokáže nejvíce ovlivnit finální výsledek. Vzhledem k tomu, že je v Moravskoslezském kraji dostatečný výběr stavebních firem, tak se můžete pohodlně rozhodnout. Těchto 5 bodů by mělo být základním kamenem vašeho výběru.

1. Zkušenosti – Jak dlouho je firma na trhu? Mají zkušenosti se stavbou typu domu, který chcete postavit? Mají dostatečné zázemí? Některé stavební společnosti mají i své interní projektantyarchitekty, kteří s nimi spolupracují na projektu od začátku až do konce.

2. Pověst – Co o firmě říkají ostatní? Mají pověst spolehlivého partnera, jsou známí kvalitním zhotovením staveb a zákaznickým servisem? Kolik domů na klíč již postavili?

3. Reference – Má firma reference od předchozích klientů? Jsou ochotni vám poskytnout kontaktní údaje, abyste s nimi mohli mluvit přímo? Ideální je, pokud můžete některý z postavených domů na klíč sami navštívit.

 4. Náklady – Jaký je odhad nákladů společnosti na váš projekt? Jsou schopni poskytnout podrobný rozpis všech souvisejících nákladů?

 5. Harmonogram – Jak dlouho bude trvat dokončení projektu? Má společnost realistický časový plán, který může dodržet? Jak se jim toto dařilo v minulosti? V současné situaci, kdy je na trhnu stále přetlak poptávky po stavebních materiálech, může být tento bod obzvláště důležitý.

 Všechny tyto otázky by vám dobrá stavební firma měla bez problému zodpovědět. Věnovat čas průzkumu různých společností a porovnání jejich služeb je důležitým krokem při přípravě stavby domu na klíč. Pokud této přípravě budete věnovat dostatek času, mnohonásobně se vám to vrátí.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*