Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

4 tipy pro stylové a praktické zařízení interiéru

Zařizování interiéru může být skvělou zábavou, ale i nepříjemným trápením. Záleží, jaké máte možnosti a zda se orientujete na trhu s nábytkem. Naštěstí nejde o žádnou vědu a s pomocí několika jednoduchých tipů to zvládne naprosto každý.

Každá místnost si žádá specifický přístup

Obývací pokoj se zařizuje jinak v porovnání s kuchyní. Každá místnost je jedinečná, protože vyžaduje rozdílnou skladbu nábytku a nabízí jiné rozměry. Z toho důvodu je potřeba zaměřit se na jednotlivé části bytu zcela samostatně. Postupným nákupem vybavení se doberete k úspěšnému konci a získáte originální a stylové pokoje, kde do sebe všechno pasuje.

Sladěný nábytek

Určitě je dobré dbát i na estetickou stránku. Není vhodné kombinovat příliš mnoho stylů přímo v jedné místnosti. Lepší je vsadit například na sladěný odstín dřeva. Chybu jistě neuděláte ani s módními kontrasty a vzájemně se doplňujícími kousky. Pro usnadnění výběru jsou na trhu k dispozici celé nábytkové sady vytvořené v jednom stylu.

Funkční a praktická stránka

Je sice krásné, že ta skříň se vám líbí, ale pokud se vám nevejde do bytu, nebo má málo úložného prostoru, není to dobrá volba. Nákup vybavení se řídí především praktickou stránkou věci, kdy je nutné pamatovat na to, že se jedná o věci denního užívání. Skříně musí mít dostatek poliček a šuplíků pro ukládání oblečení. Sedací souprava by měla být tak velká, aby se na ni pohodlně vešli ideálně všichni členové domácnosti. Do malých prostorů využijte chytré kousky nábytku, jako jsou rozkládací pohovky, postele s úložným prostorem a podobně.

Nakupujte za dobré ceny

Hlavně při pořizování většího množství nábytku může být účet až děsivě vysoký. V takovém případě se hodí každá příležitost pro ušetření. Podívat se můžete například na internetový obchod https://www.atan.cz/, kde najdete všechny druhy nábytku do každé místnosti v domě. Na první pohled vás jistě zaujme nejenom široká nabídka, ale také přívětivé ceny. Další výhodou je doprava zdarma při nákupu za více než 1999 korun.

4 tipy pro stylové a praktické zařízení interiéru
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*