Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

3 nejlepší ruční šlehače pro rok 2021

rucni slehac

Ruční šlehač Russell Hobbs Desire 749 Kč

Ať už mícháte mouku a droždí na těsto na pizzu nebo šleháte jemné ingredience, jako jsou vejce a smetana, tento pětistupňový ruční mixér je špička. K dispozici je dokonce i funkce turbo pro tvrdší potraviny, jako je cizrna, která vám umožňuje vytvořit nádherné krémové pyré. Součástí balení jsou dva šlehače a dva háčky na těsto, takže budete mít po ruce vždy správné nástavce pro danou práci a jsou také vhodné do myčky.

https://mixery.heureka.cz/russell-hobbs-24670/

Ruční šlehač Kitchenaid 5KHM9212


Ruční šlehač Kitchenaid 5KHM9212
3 890 Kč

Tento klasický přístroj se může pochlubit schopností vám efektivně míchat směsi na dorty, pusinky nebo těsta. Mixér má funkci Soft StartTM, která postupně zvyšuje šlehače na zvolenou rychlost, aby se zabránilo cákancům,. Tento designový kousek je mání ve dvou barvách, černé matné a empírově červené.

https://www.kitchenaid.cz/kitchenaid-rucni-slehac-5khm9212

Akumulátorový bezdrátový ruční šlehač Cuisinart

Akumulátorový bezdrátový ruční šlehač Cuisinart 2 900 Kč


Tento výkonný akumulátorový mixér můžete použít kdekoli a zapomenout na to, aby se vám šňůra motala pod ruce! Ať už šleháte šlehačku, máslový krém nebo silnější těsta, pět nastavení rychlosti lze snadno upravit jednou rukou a šikovný design podstavce umožňuje odložení přístroje na linku během používání. Díky technologii lithium-iontových baterií a nabíjení přes USB získáte nekompromisní výkon, i když je úroveň nabití baterie nízká.

https://www.cuisinart.co.uk/cordless-power-hand-mixer-RHM100U.html#start=1

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*