Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Kuchyňský robot Bosch MUM 4855 – Recenze a test

Kuchyňský robot bosch mum 4855 je přístroj, bez kterého se v kuchyni prostě neobejdete. Je možné jej dovybavit dalším příslušenstvím podle vašich potřeb. Díky přísavným nožkám je zajištěna stabilita. Příkon robota je 900 W, Multi-motion-drive a bohaté příslušenství a LED displej.

Kuchyňský robot Bosch MUM 4855 – Recenze a test

Rádi vaříte a pečete? Bude se vám hodit Kuchyňský robot bosch mum 4855 recenze a test od uživatelů.

Tento robot vám poskytne dostatečný výkon, usnadní vám práci a jeho výhodou je dlouhá životnost, kterou nezkrátíte ani nadměrným zatěžováním přístroje. Kuchyňský robot má 900 wattů a pohání ho dynamický planetární pohon multi-motion-drive. Umožňuje hnětacím hákům a metlám, aby se pohybovaly po eliptických drahách, ve třech různých směrem a zároveň se otáčet kolem střední osy. Díky tomuto pohybu bude těsto dokonale vymícháno.

Kuchyňský robot Bosch MUM 4855 - Recenze a test

Multifunkční rameno a 7 rychlostí

Podle Kuchyňský robot bosch mum 4855 recenze disponuje dle potřeby 7 rozložených stupňů a elektronicky řízený počet otáček. Nechybí ani momentový stupeň pro rychlé dosažení maximálního výkonu. Multifunkční rameno má celkem tři stupně pohonu a dle potřeby můžete libovolně nastavovat polohu. Po dokončení míchacího procesu se přístroj automaticky zastaví v parkovací poloze.

Kuchyňský robot bosch mum zvládne až 2 kg těsta

Díky vysokému výkonu a velké kapacitě nerezové mísy s objemem 3,9 litru zvládne přístroj uhnětat až 2 kg těsta. Transparentní víko zabrání nepořádku v kuchyni. V nabídce příslušenství je nejen hnětací hák, ale i další nezbytné pomůcky.

Specifikace a parametry
Příkon 600 W
Styl míchání Dynamický planetární (100% využití materiálu)
Rychlost 4 druhy pracovních rychlostí
Hmotnost 5,58 Kg
Objem nádoby 3,9 L
Délka kabelu 1,2 m
Ovládání Knoflíkové
Hnětení Ano
Mlýnek na maso Ano
Šlehání Ano
Odšťavňování Ne
Lisování citrusů (lis) Ne
Mletí máku Ne
Mixování Ano
Sekání Ano
Strouhání Ano

Mlýnek na maso, lis na citrusy

Využijte tohoto všestranného pomocníka dle potřeby. Součástí příslušenství je plastový pohár o objemu 1,25l díky kterému zvládnete vyšlehat majonézu i krémy. Nechybí hnětací hák a šlehací metly pro dokonalé míchání. Ovoce a zeleninu zpracujete pomocí krouhacího a strouhacího kotouče, mlýnek na maso umožní vyrobit si kvalitní mleté maso vlastní výroby.


Nechybí lis na citrusové ovoce. Velkým plus je velmi elegantní vzhled přístroje. Stanete se nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Staňte se královnou kuchyně.

Kuchyňský robot Bosch MUM 4855 - Závěr recenze
 • 90%
  Zpracování - 90%
 • 93%
  Funkce - 93%
 • 92%
  Vlastnosti - 92%
 • 98%
  Cena / Výkon - 98%
93%

Pouze několik úvodních vět

Jedná se o zajimavý kuchyňský robot, který nabizí velmi dobrý poměr cena / výkon. Nicméně doporučujeme se také podívat na další kuchyňské roboty a porovnat například s robotem SENCOR, PHILCO, nebo ETA GRATUS. Také doporučujeme před nákupem srovnat ceny a najít tu nejvýhodnější, s tím vám také pomůžeme pomocí odkazu níže.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*