Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Bez kvalitní podlahy nelze žít

Nejen střecha, ale také podlaha vytváří dům a hlavně domov. Díky firmě URBÁNEK – betonové podlahy se vám může vyplnit sen o klidném domově. Tato firma je „podlahářskou“ stálicí na českém trhu. Působí na něm již 12 let. Firma URBÁNEK – betonové podlahy je totiž zárukou kvality, dobře odvedené precizní práce přesně podle požadavků a přání zákazníka.

Jaká je nabídka?

Firma zajišťuje nejen samotnou pokládku betonových a litých anhydritových podlah společně se zajištěním dodávky a montáže podlahové izolace a podlahové výztuže, ale také osobní konzultace a poradenství v průběhu příprav k plné spokojenosti klienta, a nezáleží na velikosti zakázky. Každý zákazník má stejný servis a připravené individuální cenové nabídky. Samozřejmostí je použití certifikovaných praxí prověřených materiálů nejvyšší kvality a technologických postupů, které zajistí perfektní provedení, pevnost, odolnost a dlouhou životnost podlahy. Dalším obrovským kladem a známkou profesionality je rychlá realizace a dodržování smluvených termínů.

S podlahami URBÁNEK – betonové podlahy se můžeme setkat po celé České republice, a to jak v interiérech ‒ domácnostech, bytových domech, komerčních objektech, nemocnicích, školách, tak exteriérech. Není místo, na které by nezvládli vybranou podlahu položit.

Když podlahu, tak od skutečných odborníků!

Je jedno, z jaké části České republiky jste, firma URBÁNEK – betonové podlahy je tu pro vás, připravená splnit vaši zakázku. Působí totiž po celé České republice. Nespoléhejte se na neprověřené firmy, byť by nabízely levnější služby, investice by se vám nemusela vyplatit. S firmou URBÁNEK – betonové podlahy máte jistotu, že za své peníze získáte plný servis, bez nutnosti se o cokoli dalšího starat, a hlavně také prvotřídní kvalitu, a to doslova na doživotí.

Rate this post

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*