Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

V novém e-shopu nakoupíte zahradní nábytek se slevou

Počasí nám o letošních prázdninách dělá radost. Teploty šplhají ke třicítkám, což je skvělé pro všechny milovníky bazénů, a deštivých dnů bylo málo. Teplé večery jsou naprosto ideální pro posezení venku na zahradě – třeba u nějakého dobrého grilovaného pokrmu. Při žádné zahradní párty se ale neobejdete bez nábytku. Jestli vám na zahradě zcela chybí, nebo jste se konečně rozhodli vyměnit své staré levně vypadající plastové židle a stůl, podívejte se do nového e-shopu.

Česká rodinná společnost DEOKORK, která se už od roku 1991 zabývá dovozem zahradního nábytku z celého světa, spustila nový e-shop. Na www.i-zahradninabytek.cz se dají nakoupit zajímavé kousky od světových výrobců z umělého ratanu, kovu, dřeva či plastu. A jelikož e-shop právě nasadil novou moderní verzi, mnohý nábytek je k dispozici za velmi nízké zaváděcí ceny. Máme pro vás proto tip na tři zahradní sestavy nábytku, které by vám mohly vyhovovat jak provedením a designem, tak cenou.

River 1+6

Tato luxusní kovová sestava černé barvy jako by z oka vypadla všem těm nádherným sestavám, jež můžete znát z romantických severských filmů. Kov je velmi oblíbeným materiálem pro zahradní nábytek, jelikož se dobře udržuje. Židle, kterých je v sestavě šest, jsou stohovatelné a mají zesílenou konstrukci. Během chladnějších večerů je vhodné si k nim pořídit podušky, aby nestudily. Obdélníkový stůl o rozměrech 1,5 × 0,9 m je dostatečně velký, aby se k němu šest lidí pohodlně vešlo.

Sestava River 1+6 patří k úplně nejprodávanějším v novém e-shopu.

Astor 1+6

Kovová je i další zákazníky oblíbená sestava nábytku – Astor 1 + 6. Opět jde o stůl s šesti židlemi, opět je černý. To všechno jsou jen další důkazy, jak je tento styl oblíbený a praktický. Křesla mají zesílenou konstrukci, jsou stohovatelné, stůl má stejné rozměry jako u výše jmenované sestavy, navíc je ale opatřen otvorem na slunečník.

Tea 1+2

Kdo chce zachovat přírodnější ráz zahrady, toho potěší sestava Tea 1+2. Tentokrát nejde o stůl se židlemi, nýbrž se dvěma lavicemi z masivního smrkového dřeva. Nábytek je dodán v demontu s veškerými šrouby, podložkami, křídlovými maticemi a montážním návodem. Dřevo je pasterizováno sušením a upraveno vodou ředitelnou lazurou s ochranou proti UV záření, plísním a zamodrání. Tento nábytek se bude skvěle vyjímat například pod pergolou nebo v altánku.

Cenových trháků je v novém e-shopu ještě více. Nalaďte se tedy na správnou vlnu a vyberte si, v čem se vám bude relaxovat nejlépe.

V novém e-shopu nakoupíte zahradní nábytek se slevou
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*