Pěkné-Bydlení.cz

Internetový magazín o bydlení plný inspirace

Pohodlné spaní pro vašeho psího miláčka

Dobrý spánek je jako krajíc chleba, a to nejen pro člověka. Chcete-li, aby byl váš čtyřnohý přítel zdravý a spokojený, právě pohodlný pelíšek je jednou z prvních věcí, do kterých se vyplatí investovat. Přečtěte si, jak skloubit příjemné s užitečným, pořídit ideální psí pelíšek za dobrou cenu a ještě vyzdobit svůj byt novým designovým kouskem…

Každý pes je osobnost

Stejně jako u nás lidí, i u psů platí, že každý z nich je originál se svými vlastními potřebami a každému se zavděčíte něčím jiným. Některým pejskům vyhovuje spaní na tvrdém, jiní si zase rádi pohoví v měkkém pelíšku. Svou roli hraje i velikost psa, které musí být odpočívací místo uzpůsobeno, a jeho věk. Štěně rychle roste a navíc rozkouše, na co přijde, a drahý pelíšek by tak byl zbytečnou investicí. Naproti tomu dospělý pes si už zaslouží kvalitní spaní, do kterého by se zodpovědný majitel neměl zdráhat investovat.

I psy občas bolí záda…

Ať už z důvodu věku, zdravotních potíží či vysoké fyzické zátěže, i psy občas přepadne bolest zad. Následky bývají stejně mrzuté jako u lidí. Jedním ze způsobů, jak těmto obtížím předcházet či je alespoň mírnit, je výběr kvalitního pelíšku. Speciální ortopedické matrace pro psy mají uvnitř pěnu s tvarovou pamětí, která se ochotně přizpůsobí psímu tělu a pomáhá předcházet otlačeninám, bolestem i s nimi spojeným pohybovým problémům.

Praktické i stylové

Sháníte psí pelíšek, který by nebyl jen čistě účelový, ale plnil i estetickou funkci? Dnešní trh nabízí nepřebernou paletu možností, a není tak vůbec těžké najít kousek, který by ladil například se sedací soupravou. Stačí hledat na těch správných místech

Chcete se dozvědět víc o tom, jak svého pejska trénovat, pečovat o jeho zdraví a pohodu? Navštivte psí portál a poznejte svého čtyřnohého společníka ještě lépe.

Pohodlné spaní pro vašeho psího miláčka
Jak se vám líbil tento článek ?

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*